Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Zabiegi na cienie pod oczami

Zabiegi na cienie pod oczami

Cienie pod oczami to coś, z czym zmaga się duże grono osób. Są one problematyczne, gdyż negatywnie wpływają na wygląd naszej twarzy, są ciężkie do zamaskowania, a skuteczne usuwanie cieni pod oczami wydaję się trudnym wyzwaniem. Nie oznacza to jednak, że nie ma sposobu na to, aby zlikwidować cienie pod oczami. Jedną z opcji na to, aby pozbyć się cieni pod oczami jest zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki niemu zlikwidować niechciane sińce i sprawić, aby nasza twarz ponownie stała się promienista i bijąca blaskiem! Zapoznaj się z ofertą zabiegów na cienie pod oczami już teraz!

Sprawdź wszystkie nasze zabiegi na cienie pod oczami

Link
KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA

Link
KWAS HIALURONOWY

KWAS HIALURONOWY

Przywróci kontur twarzy, a także wygładzi skórę.

Przyczyny sińców pod oczami

Sińce pod oczami mogą być spowodowane przez kilka czynników. Do najczęstszych powodów podkrążonych oczu możemy zaliczyć alergię lub infekcję, które powodują katar. Wówczas dochodzi do obrzęku śluzówki w jamie nosowej, czego konsekwencją jest rozszerzenie się naczynek żylnych i powstawanie cieni pod oczami. Innymi powodami, które są najczęściej podawane to zmęczenie lub niewyspanie. Kiedy nasz organizm jest przemęczony, albo nie zapewnimy mu odpowiednio długiego czasu na regeneracje, wówczas także mogą pojawić się u nas nieestetyczne cienie pod oczami. Wpływ na zmianę koloru skóry pod oczami ma również wytężona praca przed komputerem, która wystawia mięśnie gałek ocznych na bardzo duży wysiłek. To jednak nie wszystkie powody. Innymi przypadkami, w których pod naszymi oczami mogą pojawić się niechciane cienie są picie zbyt małej ilości wody czy za długie wystawianie naszej skóry na działanie promieni słonecznych. Zdarzają się jednak przypadki, gdy sińce pod oczami powodowane są przez cechy, które odziedziczyliśmy po rodzicach. Przyczyn cieni pod oczami jest bardzo dużo, niemniej nie oznacza to, że nie można sobie z nimi poradzić. Jak zniwelować cienie pod oczami? Najlepszym rozwiązaniem jest wybór skutecznego zabiegu na cienie pod oczami.

 
 

Jaki zabieg na cienie pod oczami?

Jak pozbyć się cieni pod oczami, jak rozjaśnić lub zakryć cienie pod oczami czy jaki zabieg na cienie pod oczami przynosi najlepsze efekty? To tylko niektóre z pytań, które często przewijają się wśród osób, pod których oczami widoczne są charakterystyczne sińce. Z pomoc przychodzi oferta dermatologa Kęckiego, w ramach której dostępne są zabiegi usuwania cieni pod oczami. Do wyboru pozostają m.in. karboksyterapia i kwas hialuronowy na cienie pod oczami. Każdy z nich jest gwarancją skuteczności oraz doskonałych efektów. W przypadku pierwszego ze wspomnianych zabiegów na likwidację cieni pod oczami, polega on na zdrowotnych właściwościach dwutlenku węgla. Podczas zabiegu karboksyterapii na cienie pod oczami następuje delikatne nakłucie skóry, a następnie wprowadzony zostaje dwutlenek węgla, którego działanie usuwa sińce pod oczami. Drugi z zabiegów, a więc wykorzystujący kwas hialuronowy, polega na wstrzyknięciu kwasu w wybranym miejscu. Kwas hialuronowy na cienie pod oczami, jak i karboksyterapia oferują wysoką skuteczność i doskonały efekt likwidacji sińców pod oczami. Przekonaj się już teraz i zapisz się na zabieg na sińce pod oczami z oferty dr Kęckiego! Co więcej, dermatolog Sławomir Kęcki pomoże z problemem cieni pod oczami u kobiet i mężczyzn. Nie czekaj więc dłużej i zapisz się na zabieg już teraz!

 
 

Zabieg usuwania cieni pod oczami w Opolu i Brzegu

Chcesz skorzystać z zabiegu na cienie pod oczami? A może najpierw chcesz pozyskać więcej informacji odnośnie poszczególnych zabiegów, ich działania, przebiegu czy ceny? Już teraz zapoznaj się z całą ofertą przygotowaną przez Sławomira Kęckiego i wybierz opcję najbardziej dogodną dla siebie! My z kolei zapewniamy, że każdy z zabiegów usuwania cieni pod oczami odbywa się w sposób bezpieczny, w jednym ze specjalistycznych gabinetów dermatologicznych i medycyny estetycznej w Opolu lub Brzegu. Dodatkowo, zabieg przebiega pod okiem doświadczonego dermatologa o szerokim wachlarzu umiejętności. Jeśli więc chcesz skorzystać z usuwania cieni pod oczami w Opolu lub Brzegu poprzez poddanie się zabiegowi karboksyterapii lub zabiegowi kwasem hialuronowym na cienie pod oczami – skontaktuj się z nami już teraz!