Laserowe zamykanie naczynek - Alma Harmony

Zabieg laserowego zamykania naczynek laserem Alma Harmony kierowany jest do osób chcących zredukować nieestetyczne zmiany naczyniowe pojawiające się w różnych miejscach ciała. U pacjentów do najczęstszych obszarów, na których to stosowane jest zamykanie naczynek, należą: twarz, nos, dekolt, szyi, czy dłonie. Wykorzystanie regeneracyjnej mocy lasera pomaga także w usuwaniu pajączków na nogach. Urządzenie Alma Harmony posiada niezwykłą moc!

Laser ten doskonale sprawdza się w przypadku redukcji rumienia na twarzy oraz usuwania wszelkich przebarwień na twarzy, dekolcie i dłoniach.
Chcesz raz na zawsze pozbyć się zmian, które dotykają Twoje ciało? Postaw na skuteczne usuwanie naczynek laserem Alma Harmony.

Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Laserowe zamykanie naczynek Alma Harmony

Usuwanie naczynek laserem Nd:YAG 1064 nm LongPulse

Zabieg na: teleangiektazje kończyn dolnych, usuwanie naczynek na twarzy, naczynka rubinowe, naczyniaki płaskie.

Czas zabiegu: pojedyncze naczynka 5-10 min
Naczynia na nogach 30-40 min

Laser Nd:YAG został stworzony do leczenia powierzchownych, ale i głębokich zmian naczyniowych na całym ciele, a zwłaszcza teleangiektazji na nogach. Głowica charakteryzuje się w pełni niezależnym systemem kontaktowego chłodzenia naskórka, co daje możliwość pracy bez pomocy zewnętrznego urządzenia chłodzącego. Stopka chłodząca chroni naskórek przed oparzeniem i zwiększa komfort samego zabieg usuwania naczynek na twarzy i w innych miejscach ciała.
Homogeniczny rozgład impulsu na soczewce zmniejsza odczucie ciepła i niweluje ból odczuwany w trakcie procedury. Czerwona plamka prowadząca ułatwia pracę lekarzowi, idealnie naprowadzając go do miejsca zabiegowego.

Usuwanie rumienia, naczynek, trądziku i przebarwień laserem DyeVL 500-600 nm

Zabieg na: rumień, trądzik różowaty, naczyniaki płaskie, przebarwienia posłoneczne.

Czas zabiegu: rumień na twarzy 20-30 min

Dye-VL, pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła, zostało okrzyknięte przez dermatologów całego świata, jako najbardziej zaawansowana technologia. Przy tym zapewnia bezpieczeństwo, efektywność i wszechstronność IPL. Nowy Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta niespotykana dotąd technologia pozwala praktykom medycyny estetycznej i dermatologii na efektywne leczenie pacjentów z rumieniem, naczynkami czy przebarwieniami słonecznymi.

Dzięki emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, a tym samym zabieg staje się bezpieczniejszy, z mniejszym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych.

Laserowe zamykanie naczynek Alma Harmony

Pulsacyjne lasery barwnikowe były jednymi z pierwszych laserów dedykowanych medycynie estetycznej, i w dalszym ciągu są uznaną i chętnie stosowaną technologią w leczeniu takich problemów, jak choćby znamiona typu port-wine stain – wyjaśnia dr Ziv Karni, prezes Alma Lasers.

 Nowe rozwiązanie, jakim jest Dye-VL naśladuje cechy leczenia laserowego, łącząc wysoką energię impulsu z krótkim czasem jego ekspozycji, niwelując jednocześnie ryzyko i złożoność dostępnych do tej pory systemów IPL, które emitują światło w szerokim spektrum.

Skuteczność głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie. Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta, efektywny, praktycznie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Sprawdź efekty działania Lasera Alma Harmony

Cennik

DYE- VL laserowe usuwanie rumienia

Nos

150 zł

Czoło

250 zł

Dłonie

300 zł

Przedramiona/Ramiona

400 zł

Szyja

450 zł

Dekolt

500 zł

Policzki

1 zabieg 450 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 800 zł

Twarz

1 zabieg 600 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1100 zł

Twarz i szyja

1 zabieg 800 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1400 zł

Twarz szyja i dekolt

1 zabieg 1000 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1900 zł

Nd- Yag zamykanie naczynek

Pajączek / pojedyncze naczynko

od 100 zł

Nos

300 zł

Policzki

400 zł

Dekolt

500 zł

Twarz i dekolt

800 zł

Uda

od 200 zł do 500 zł

Łydki

od 400 zł do 600 zł

Twarz

1 zabieg 600 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1100 zł

Główne wskazania do zamykania naczynek za pomocą platformy laserowej Alma Baby Rejuve

  • teleangiektazje, czyli zmian naczyniowych skóry twarzy
  • niwelowanie rozszerzonych naczyń na nogach
  • zmiany naczyniowe
  • rumień
  • przebarwienia, piegi
  • terapia trądziku różowatego

Efekt zamykania naczynek laserem widoczny jest o ok. 3-4 tygodniach. Aby osiągnąć pełny efekt zaleca się wykonanie serii zabiegów (3-5) w odstępie 4 tygodni. Liczba zabiegów usuwania naczynek ustalana jest indywidualnie.

Po zabiegu przez ok 2-3 dni może utrzymywać się zaczerwienienie czy niewielki obrzęk.

Przeciwwskazania do zabiegu redukcji naczynek laserem

  • ciąża, okres laktacji
  • świeża opalenizna
  • stosowanie niektórych leków
  • fotodermatozy

Laserowe usuwanie i zamykanie naczynek laserem w Opolu lub Brzegu

Interesuje Cię profesjonalny i skuteczny zabieg laserowego zamykania lub usuwania naczynek na twarzy lub innych częściach ciała? Pragniesz skutecznie i bezpowrotnie pożegnać zmiany naczyniowe na twarzy lub nogach, rumień bądź przebarwienia, dotykające ciało i zabierające Ci piękny wygląd? Pożegnaj problemy dotykające Twoją skórę z pomocą laseru Alma Harmony!

Postaw na zamykanie i usuwanie naczynek w Opolu lub Brzegu. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów, których życie zmieniło się dzięki laserowi Alma Harmony. Umów się na usuwanie i zamykanie naczynek laserem już dziś!

Opinie naszych klientek

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!