Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Laserowe zamykanie naczynek, usuwanie rumienia i przebarwień

Poznaj zabieg laserowego zamykania naczynek

Laserowe zamykanie naczynek 

Zabieg laserowego zamykania naczynek kierowany jest do osób chcących zredukować nieestetyczne zmiany naczyniowe pojawiające się w różnych miejscach ciała. U pacjentów do najczęstszych obszarów, na których to stosowane jest zamykanie naczynek, należą: twarz, nos, dekolt, szyi, czy dłonie. Wykorzystanie regeneracyjnej mocy lasera pomaga także w usuwaniu pajączków na nogach. Urządzenie laserowe posiada niezwykłą moc!

Laser ten doskonale sprawdza się w przypadku redukcji rumienia na twarzy oraz usuwania wszelkich przebarwień na twarzy, dekolcie i dłoniach.
Chcesz raz na zawsze pozbyć się zmian, które dotykają Twoje ciało? Postaw na skuteczne usuwanie naczynek laserem.

DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

alma1

Usuwanie naczynek laserem Nd:YAG

Zabieg na: teleangiektazje kończyn dolnych, usuwanie naczynek na twarzy, naczynka rubinowe, naczyniaki płaskie

Czas zabiegu: pojedyncze naczynka 5-10 min
Naczynia na nogach 30-40 min

Laser Nd:YAG został stworzony do leczenia powierzchownych, ale i głębokich zmian naczyniowych na całym ciele, a zwłaszcza teleangiektazji na nogach. Głowica charakteryzuje się w pełni niezależnym systemem kontaktowego chłodzenia naskórka, co daje możliwość pracy bez pomocy zewnętrznego urządzenia chłodzącego. Stopka chłodząca chroni naskórek przed oparzeniem i zwiększa komfort samego zabieg usuwania naczynek na twarzy i w innych miejscach ciała.
Homogeniczny rozgład impulsu na soczewce zmniejsza odczucie ciepła i niweluje ból odczuwany w trakcie procedury. Czerwona plamka prowadząca ułatwia pracę lekarzowi, idealnie naprowadzając go do miejsca zabiegowego.

Usuwanie rumienia, naczynek, trądziku i przebarwień laserem DyeVL

Zabieg na: rumień, trądzik różowaty, naczyniaki płaskie, przebarwienia posłoneczne.

Czas zabiegu: rumień na twarzy 20-30 min

Dye-VL, pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła, zostało okrzyknięte przez dermatologów całego świata, jako najbardziej zaawansowana technologia. Przy tym zapewnia bezpieczeństwo, efektywność i wszechstronność. Nowy Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta niespotykana dotąd technologia pozwala praktykom medycyny estetycznej i dermatologii na efektywne leczenie pacjentów z rumieniem, naczynkami czy przebarwieniami słonecznymi.

Dzięki emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, a tym samym zabieg staje się bezpieczniejszy, z mniejszym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych.

alma

Pulsacyjne lasery barwnikowe były jednymi z pierwszych laserów dedykowanych medycynie estetycznej, i w dalszym ciągu są uznaną i chętnie stosowaną technologią w leczeniu takich problemów, jak choćby znamiona typu port-wine stain – wyjaśnia dr Ziv Karni, prezes Alma Lasers.

Nowe rozwiązanie, jakim jest Dye-VL naśladuje cechy leczenia laserowego, łącząc wysoką energię impulsu z krótkim czasem jego ekspozycji, niwelując jednocześnie ryzyko i złożoność dostępnych do tej pory systemów IPL, które emitują światło w szerokim spektrum.

Skuteczność głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie. Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta, efektywny, praktycznie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Sprawdź efekty działania Laserowego usuwanie przebarwień, naczynek i rumienia

Cennik

DYE- VL laserowe usuwanie rumienia/przebarwień

 

Nos

250 zł

 

Czoło

400 zł

 

Dłonie usuwanie przebarwień

400 zł

 

Przedramiona/Ramiona usuwanie przebarwień

600 zł

 

Szyja

600 zł

 

Dekolt

600/700 zł

 

Policzki

1 zabieg 600/650 zł

 

Twarz

1 zabieg 700/800 zł

 

Twarz i szyja

1 zabieg 900/1000 zł

 

Twarz szyja i dekolt

1200 zł

 

Twarz dekolt

1000 zł

 

Nd- Yag zamykanie naczynek

 

Pajączek / pojedyncze naczynko

od 200 zł

Nos

400 zł

 

Policzki 

500 zł

 

Dekolt

900 zł

 

Twarz i dekolt

1000 zł

 

Pojedyncze naczynko

od 200 zł

 

Twarz

800 zł

 

Broda 

300 zł

 

Czoło

400 zł

 

Szyja

800 zł

 

Nogi pojedyncze naczynko

od 250 zł

 

Nogi pojedyncze pajączek

od 250 zł

 

Laserowe usuwanie i zamykanie naczynek laserem w Brzegu

Interesuje Cię profesjonalny i skuteczny zabieg laserowego zamykania lub usuwania naczynek na twarzy lub innych częściach ciała? Pragniesz skutecznie i bezpowrotnie pożegnać zmiany naczyniowe na twarzy lub nogach, rumień bądź przebarwienia, dotykające ciało i zabierające Ci piękny wygląd? Pożegnaj problemy dotykające Twoją skórę z pomocą laseru!

Postaw na zamykanie i usuwanie naczynek w Brzegu. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów, których życie zmieniło się dzięki laserowi. Umów się na usuwanie i zamykanie naczynek laserem już dziś!

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas