Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Mezoterapia

Poznaj zabieg mezoterapii

Mezoterapia igłowa w Opolu i Brzegu

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metoda stosowaną dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Oferowany zabieg można stosować na różne partie ciała, w tym m.in. mezoterapia pod oczy, mezoterapia igłowa twarzy. czy włosów.

Dla kogo jest mezoterapia igłowa? Zabieg wskazany jest szczególnie dla osób, które zmagają się z cellulitem, łojotokiem, przebarwieniami skórnymi lub objawami starzenia się skóry twarzy i okolic oczu. Efekt mezoterapii na pewno Cię zachwyci i spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

Pleasant young woman having her skin checked

Mezoterapia igłowa co to takiego?

Mezoterapia jest metodą wykorzystywaną od lat w medycynie do leczenia rozmaitych schorzeń skóry, polegająca na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Jej twórcą jest francuski lekarz Michel Pistor, który technikę mezoterapii wprowadził w życie już w 1952r. Pierwotnie metoda ta stosowana była do leczenia m.in. migreny, chorób neurologicznych, żylaków i chorób dróg oddechowych. Od lat 70-tych przeżywa swój „come back”, wykorzystywana przez specjalistów medycyny estetycznej i dermatologii.
 

Zalety zabiegu mezoterapii igłowej

  • metoda naturalna, niechirurgiczna,
  • roztwory leków, które są podawane powodują zablokowanie komórkowych sygnałów przyswajania tłuszczu, przyspieszają krążenie i spalanie energii,
  • długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, poprawia kondycję włosów, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry,
  • metoda znana i stosowana w Europie od wielu lat.

Mezoterapia igłowa skutki uboczne

Efektami ubocznymi mezoterapii mikroigłowej może być zaczerwienienie skóry, w miejscu stosowania igieł oraz niewielkie zasinienia. Wszystko to jednak ustępuje po upływie kilku dni od zabiegu.

Mezoterapia w skrócie

Najważniejsze informacje o Mezoterapii

Zabieg mezoterapii igłowej w Opolu lub Brzegu

Nie zastanawiaj się dłużej! Lekarz dermatolog specjalizujący się w medycynie estetycznej serdecznie zaprasza do jednego ze swoich profesjonalnych gabinetów. Zabiegowi mezoterapii możesz poddać się w dwóch miejscach, w zależności od swoich preferencji i potrzeb. Zaufaj doświadczeniu i umiejętnością Sławomira Kęckiego – doskonałego dermatologa w Brzegu i Opolu – i już teraz zapisz się na mezoterapię w Opolu lub Brzegu!

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas