Mezoterapia

Mezoterapia - zabiegi w Opolu i Brzegu

Mezoterapia jest niechirurgiczną metoda stosowaną dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza).

Mezoterapia pomoże na: zwiotczenie skóry, profilaktyka przeciwzmarszczkowa, zapobieganie wypadaniu włosów, cellulit (uda, brzuch, pośladki), czy rozstępy.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Czym jest mezoterapia?

Mezoterapia jest metodą wykorzystywaną od lat w medycynie do leczenia rozmaitych schorzeń skóry, polegająca na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych.

Zalety zabiegu

  • metoda naturalna, niechirurgiczna,
  • roztwory leków, które są podawane powodują zablokowanie komórkowych sygnałów przyswajania tłuszczu, przyspieszają krążenie i spalanie energii,
  • długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, poprawia kondycję włosów, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry,
  • metoda znana i stosowana w Europie od wielu lat.

Twarz

400 zł

Okolice oczu

250 zł

Jakie są efekty?

Dzięki mezoterapii uzyskujemy poprawę kolorytu, elastyczności i napięcia skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek.

Mezoterapia

Jej twórcą jest francuski lekarz Michel Pistor. Pierwotnie metoda ta stosowana była do leczenia m.in. migreny, chorób neurologicznych, żylaków i chorób dróg oddechowych. Od lat 70-tych przeżywa swój „come back”, wykorzystywana przez specjalistów medycyny estetycznej i dermatologii.


Dlaczego zabieg jest tak popularny?

Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.