Mezoterapia igłowa w Opolu i Brzegu

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metoda stosowaną dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Oferowany zabieg można stosować na różne partie ciała, w tym m.in. mezoterapia pod oczy, mezoterapia igłowa twarzy. czy włosów.

Dla kogo jest mezoterapia igłowa? Zabieg wskazany jest szczególnie dla osób, które zmagają się z cellulitem, łojotokiem, przebarwieniami skórnymi lub objawami starzenia się skóry twarzy i okolic oczu. Efekt mezoterapii na pewno Cię zachwyci i spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

mezoterapia

Mezoterapia w skrócie

Mezoterapia igłowa kiedy widać efekty?

Intensywność efektów zależna jest od wieku pacjentki oraz rodzaju problemu, z którym się zmaga. Niemniej, efekt mezoterapii widoczny jest już na drugi dzień po przeprowadzonym zabiegu.

Mezoterapia przeciwwskazania do zabiegu

 • Nie należy stosować mezoterapii igłowej w okresie ciąży oraz laktacji,
 • Należy powstrzymać się od zabiegu, gdy w okolicach miejsca, którego mezoterapia ma dotyczyć pojawiła się infekcja,
 • Nie należy podejmować się zabiegu mezoterapii igłowej w przypadku choroby nowotworowej,
 • Nie należy korzystać z zabiegu w przypadku, gdy osoba posiada skłonności do powstawania bliznowców lub blizn przerostowych.

Mezoterapia przeciwwskazania do zabiegu

 • Nie należy stosować mezoterapii igłowej w okresie ciąży oraz laktacji,
 • Należy powstrzymać się od zabiegu, gdy w okolicach miejsca, którego mezoterapia ma dotyczyć pojawiła się infekcja,
 • Nie należy podejmować się zabiegu mezoterapii igłowej w przypadku choroby nowotworowej,
 • Nie należy korzystać z zabiegu w przypadku, gdy osoba posiada skłonności do powstawania bliznowców lub blizn przerostowych.

Mezoterapia igłowa ile zabiegów?

Podstawowymi wskazaniami jest przeprowadzenie serii zabiegów mezoterapii igłowej – od 3 do 7 zabiegów, w odstępnie 2-3 tygodni.

Mezoterapia mikroigłowa jak długo utrzymuje się efekt?

Mezoterapia igłowa gwarantuje efekty przez okres od kilku miesięcy do nawet półtora roku. Po tym czasie warto powtórzyć zabieg, aby odświeżyć jego rezultat.

Mezoterapia igłowa co to takiego?

Mezoterapia jest metodą wykorzystywaną od lat w medycynie do leczenia rozmaitych schorzeń skóry, polegająca na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Jej twórcą jest francuski lekarz Michel Pistor, który technikę mezoterapii wprowadził w życie już w 1952r. Pierwotnie metoda ta stosowana była do leczenia m.in. migreny, chorób neurologicznych, żylaków i chorób dróg oddechowych. Od lat 70-tych przeżywa swój „come back”, wykorzystywana przez specjalistów medycyny estetycznej i dermatologii.

Zalety zabiegu mezoterapii igłowej

 • metoda naturalna, niechirurgiczna,
 • roztwory leków, które są podawane powodują zablokowanie komórkowych sygnałów przyswajania tłuszczu, przyspieszają krążenie i spalanie energii,
 • długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, poprawia kondycję włosów, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry,
 • metoda znana i stosowana w Europie od wielu lat.

Mezoterapia igłowa skutki uboczne

Efektami ubocznymi mezoterapii mikroigłowej może być zaczerwienienie skóry, w miejscu stosowania igieł oraz niewielkie zasinienia. Wszystko to jednak ustępuje po upływie kilku dni od zabiegu.

Cennik

Twarz

400 zł

Okolice oczu

250 zł

Najważniejsze informacje o Mezoterapii

MEZOTERAPIA – nawodnienie skóry

Zabieg mezoterapii to fantastyczny sposób na nawodnienie suchej skóry. Mezoterapia igłowa pozwala na odżywienie skóry, a przy działa odmładzająco i rewitalizująco na zmęczoną skórę. Efekt mezoterapii jest widoczny bezpośrednio po zakończonym zabiegu i utrzymuje się przez długi czas.

MEZOTERAPIA – skóra głowy i włosy

Mezoterapia włosów i skóry głowy to także bardzo skuteczne rozwiązanie, w kwestii wzmocnienia włosów, gdy te są cienkie i rzadkie. Mezoterapia igłowa włosów dodatkowo zatrzymuje ich wypadanie i przyspiesza wzrost. Ponadto mezoterapia igłowa bardzo skutecznie pielęgnuje skórę głowy.

MEZOTERAPIA przeciwstarzeniowa

Mezoterapia igłowa skóry głowy, pod oczy, twarzy oraz innych części ciała ma bardzo dobre efekty przeciwstarzeniowe. Mezoterapia efekty przynosi zarówno odmładzające, jak i niweluje zmarszczki. Doskonale radzi sobie również z różnymi przebarwieniami skóry, a przy tym działa odżywczo i regenerująco.

Zabieg mezoterapii igłowej w Opolu lub Brzegu

Nie zastanawiaj się dłużej! Lekarz dermatolog specjalizujący się w medycynie estetycznej serdecznie zaprasza do jednego ze swoich profesjonalnych gabinetów. Zabiegowi mezoterapii możesz poddać się w dwóch miejscach, w zależności od swoich preferencji i potrzeb. Zaufaj doświadczeniu i umiejętnością Sławomira Kęckiego – doskonałego dermatologa w Brzegu i Opolu – i już teraz zapisz się na mezoterapię w Opolu lub Brzegu!

Opinie naszych klientek

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!