Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Dermatochirurgia

Dermatochirurgia – usuwanie zmian skórnych

Dermatochirurgia co to znaczy?

Dermatchirurgia to inaczej usuwanie zmian i narośli skórnych. W
szczególności dotyczy to zabiegów, takich jak usuwanie włókniaków,
kaszaków czy usuwanie plam starczych. Jeżeli więc na Twojej skórze
pojawiły się zmiany skórne typu: brodawki pospolite (”kurzajki”),
włókniaki na szyi i pod pachami, odciski, różnorodne wyrośla na twarzy i szyi, brodawki na szyi czy inne to zapraszamy do skorzystania z zabiegów laserowego usuwania zmian skórnych!
DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

dermochirurgia

Usuwanie włókniaków, kaszaków i innych wyrośli skórnych

W zasadzie każdą łagodną zmianę na skórze można usunąć. Zabiegi usuwania narośli skórnych poprzedzone są badaniem dermatoskopowym. Jeśli istnieje podejrzenie zmiany nowotworowej, pacjenci kierowani są do poradni chirurgicznej. Zmiany skórne, które nie wymagają leczenia chirurgicznego usuwamy laserem lub zamrażaniem ciekłym azotem. Tak więc możemy pomóc Ci w kwestii usuwania pieprzyków, kurzajek, brodawek czy znamion.
 

Jak usunąć włókniaki, kaszaki i inne zmiany skórne?

W naszym gabinecie dermatologicznym Estetica zajmujemy się usuwaniem pieprzyków, znamion, kurzajek, brodawek, a także usuwaniem włókniaków czy kaszaków za pomocą dwóch metod. Pierwsza z nich to laserowe usuwanie zmian skórnych, natomiast druga metoda polega na wymrażaniu ciekłym azotem niepożądanych narośli skórnych.
 

Na czym polega laserowe usuwanie włókniaków, kaszaka, kurzajek czy pieprzyków ?

Działanie metody laserowego usuwania zmian skórnych polega na przekazaniu ciepła do tkanki powodując jej odparowanie oraz dokładne zamknięcie naczyń. Dzięki temu można uzyskać doskonały efekt i usunąć niechciane wyrośla skórne. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Usuwanie narośli skórnych – najważniejsze informacje

Cennik

 

Kriochirurgia-zamrażanie zmian  skórnych

od 200 zł

 

Laserowe usuwanie zmian skórnych

od 250 zł

 

Kępki żółte

od 400 zł do 1600 zł

 

Dermatochirurgia, usuwanie zmian skórnych Opole i Brzeg

Specjalista od medycyny estetycznej i dermatolog – Sławomir Kęcki, podejmie się zabiegu usuwania włókniaków, pieprzyków, znamion, kurzajek czy brodawek w Opolu lub Brzegu. W jednym z naszych profesjonalnych gabinetów przeprowadzimy zabieg usuwania zmian skórnych, z którymi się zmagasz. Całość odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego i zaawansowanego sprzętu. Pomożemy Ci w kwestii usunięcia pieprzyków, znamion i innych niekorzystnych zmian na skórze. Umów się na zabieg dermatochirurgii w Brzegu lub Opolu już dzisiaj!

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas