Dermatochirurgia co to znaczy?

Dermatchirurgia to inaczej usuwanie zmian i narośli skórnych. W
szczególności dotyczy to zabiegów, takich jak usuwanie włókniaków,
kaszaków czy usuwanie plam starczych. Jeżeli więc na Twojej skórze
pojawiły się zmiany skórne typu: brodawki pospolite (”kurzajki”),
włókniaki na szyi i pod pachami, odciski, różnorodne wyrośla na twarzy i szyi, brodawki na szyi czy inne to zapraszamy do skorzystania z zabiegów laserowego usuwania zmian skórnych!
Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Dermatochirurgia

Usuwanie narośli skórnych – najważniejsze informacje

Kępki żółte/żółtaki usuwanie

Kępki żółte, czyli tzw. żółtaki to liczne, nieznacznie wyniosłe ponad powierzchnię skóry, na ogół drobne wykwity grudkowate o gładkiej powierzchni, barwy żółtawej, najczęściej umiejscowione na powiekach. Żółtaki powiek dolnych i górnych (złogi cholesterolowe), powstają w wyniku nadmiernego odkładania się lipidów w skórze (hiperlipidemie).

Zabiegi laserowego usuwania kępek żółtych, żółtaków wykonuje się po uprzednim znieczuleniu miejscowym 1% Lignocainą. Gojenie usuwania znamion laserem trwa do 2 tygodni. Efekt kosmetyczny jest bardzo dobry, a zabieg nie pozostawia blizn.

Dermatochirurgia – wskazania do usunięcia narośli skórnych

Zabiegom dermatochirurgii powinny poddać się osoby, które zmagają się z:

  • Chorobami skórnymi
  • Zmianami skórnymi
  • Chorobami nowotworowymi skóry
  • Bliznami

Dermatochirurgia oferuje usuwanie żółtaków, kępek żółtych, usuwanie pieprzyków, usuwanie znamion, a także usuwanie zmian skórnych innego rodzaju czy rozwiązanie pozostałych problemów związanymi ze skórą. Zabieg dermatochirurgiczny skierowany jest więc do wszystkich tych osób, które zmagają się z powyższymi problemami. Jeśli wciąż zastanawiasz się jak usunąć kępki żółte to znalazłeś najlepszy sposób!

Usuwanie włókniaków, kaszaków i innych wyrośli skórnych

W zasadzie każdą łagodną zmianę na skórze można usunąć. Zabiegi usuwania narośli skórnych poprzedzone są badaniem dermatoskopowym. Jeśli istnieje podejrzenie zmiany nowotworowej, pacjenci kierowani są do poradni chirurgicznej. Zmiany skórne, które nie wymagają leczenia chirurgicznego usuwamy laserem lub zamrażaniem ciekłym azotem. Tak więc możemy pomóc Ci w kwestii usuwania pieprzyków, kurzajek, brodawek czy znamion.

Jak usunąć włókniaki, kaszaki i inne zmiany skórne?

W naszym gabinecie dermatologicznym Estetica zajmujemy się usuwaniem pieprzyków, znamion, kurzajek, brodawek, a także usuwaniem włókniaków czy kaszaków za pomocą dwóch metod. Pierwsza z nich to laserowe usuwanie zmian skórnych, natomiast druga metoda polega na wymrażaniu ciekłym azotem niepożądanych narośli skórnych.

Na czym polega laserowe usuwanie włókniaków, kaszaka, kurzajek czy pieprzyków ?

Działanie metody laserowego usuwania zmian skórnych polega na przekazaniu ciepła do tkanki powodując jej odparowanie oraz dokładne zamknięcie naczyń. Dzięki temu można uzyskać doskonały efekt i usunąć niechciane wyrośla skórne. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Usuwanie zmian skórnych cennik

Kriochirurgia-zamrażanie zmian skórnych

od 120 zł

Laserowe usuwanie zmian skórnych

od 150 zł

Kępki żółte

od 200 zł do 800 zł

Dermatochirurgia, usuwanie zmian skórnych Opole i Brzeg

Specjalista od medycyny estetycznej i dermatolog – Sławomir Kęcki, podejmie się zabiegu usuwania włókniaków, pieprzyków, znamion, kurzajek czy brodawek w Opolu lub Brzegu. W jednym z naszych profesjonalnych gabinetów przeprowadzimy zabieg usuwania zmian skórnych, z którymi się zmagasz. Całość odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego i zaawansowanego sprzętu. Pomożemy Ci w kwestii usunięcia pieprzyków, znamion i innych niekorzystnych zmian na skórze. Umów się na zabieg dermatochirurgii w Brzegu lub Opolu już dzisiaj!

Laserowe usuwanie zmian skórnych opinie naszych klientek

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!