Dermatochirurgia

Zabiegi dermatochirurgiczne

Jeżeli na Twojej skórze pojawiły się zmiany skórne typu: brodawki pospolite (”kurzajki”), włókniaki na szyi i pod pachami, odciski, różnorodne wyrośla na twarzy i szyi to zapraszam do skorzystania z moich zabiegów.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Usuwanie zmian skórnych

W zasadzie każdą łagodną zmianę na skórze można usunąć. Zabiegi poprzedzone są badaniem dermatoskopowym. Jeśli istnieje podejrzenie zmiany nowotworowej, pacjenci kierowani są do poradni chirurgicznej. Zmiany, które nie wymagają leczenia chirurgicznego usuwamy laserem lub zamrażaniem ciekłym azotem.

Działanie metody laserowego usuwania zmian skórnych polega na przekazaniu ciepła do tkanki powodując jej odparowanie oraz dokładne zamknięcie naczyń. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Kępki żółte/żółtaki

Liczne, nieznacznie wyniosłe ponad powierzchnię skóry, na ogół drobne wykwity grudkowate o gładkiej powierzchni, barwy żółtawej, najczęściej umiejscowione na powiekach.

Żółtawe guzki umiejscowione na powiekach dolnych i górnych (złogi cholesterolowe), których powstawanie związane jest z nadmiernym odkładaniem się lipidów w skórze (hiperlipidemie).
Zabiegi wykonuje się po uprzednim znieczuleniu miejscowym 1% Lignocainą. Gojenie trwa do 2 tygodni.Efekt kosmetyczny bardzo dobry. Zabieg nie pozostawia blizn.

Usuwanie zmian skórnych

Kriochirurgia-zamrażanie zmian skórnych

od 120 zł

Laserowe usuwanie zmian skórnych

od 150 zł

(cena ustalana indywidualnie z lekarzem)

Kępki żółte

od 200 zł do 800 zł