Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

toksyna botulinowa

Poznaj zabieg toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa

 
Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej – zwanej botoksem, stosowany jest w celu redukcji zmarszczek poprzecznych czoła, lwiej zmarszczki (usytuowanej między brwiami), zmarszczek „palacza” czy tzw. “kurzych łapek”. Ponadto swoje zastosowanie znajduje także w przypadku bruksizmu (nawykowego, nieświadomego zaciskania zębów i zgrzytania zębami) oraz nadmiernej potliwości.

Kilkunastominutowa procedura polegająca na wstrzyknięciu w kilka miejsc toksyny botulinowej, powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek, dlatego proponujemy, by z tego rodzaju zabiegu korzystać  zanim jeszcze powstaną trwałe zmarszczki statyczne, a więc profilaktycznie. Toksyna botulinowa może wpływać także na redukcję już istniejących zmarszczek, jednak w tym przypadku konieczna jest długotrwała terapia.

DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

Botoks Opole

TOKSYNA BOTULINOWA W SKRÓCIE

Toksyna botulinowa to bezpieczny, nieinwazyjny zabieg przeznaczony do wygładzenia zmarszczek mimicznych twarzy. Dobrze zaplanowany i wykonany zabieg gwarantuje naturalny wygląd, bez efektu „maski”.
 

Na czym polega zabieg wykorzystaniem toksyny botulinowej?

Zabieg polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w określone okolice, której zadaniem jest zablokowanie chemicznego sygnału wywołującego skurcz mięśnia. Stosuje się ją w niewielkiej, specjalnie dobranej dawce tak, aby działała tylko na mięśnie, w które została podana. Efekty w postaci niemożności intensywnego zmarszczenia czoła, okolicy oka powodują poprawę jakości skóry, zniwelowanie już powstałych zmarszczek, a także działają profilaktycznie przeciwzmarszczkowo.
 

Zalecenia pozabiegowe.

Bezpośrednio po zabiegu oraz w pierwszych godzinach pacjent nie powinien dotykać, masować, bądź ugniatać miejsc w których wykonana była iniekcja. Nie należy również pić alkoholu, czy nadmiernie się przemęczać. Odradzana jest zwiększona aktywność fizyczna. Poza tym po zabiegu toksyną botulinową można funkcjonować, jak w każdy inny dzień.

Najważniejsze informacje o Toksynie Botulinowej

Cennik

 

Porada specjalistyczna 

120 zł

 

Lwia zmarszczka

od 500 zł

 

Zmarszczki poprzeczne czoła

od 500 zł

 

Kurze łapki

od 500 zł

 
 

2 obszary (górna część twarzy)

900 zł

 

3 obszary (górna część twarzy)

1200 zł

 

Nadpotliwość – pachy

1500 zł

 

Nadpotliwość – dłonie

 1500 zł

 

Umów się na zabieg z użyciem Toksyny botulinowej w Opolu lub Brzegu!

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów toksyną botulinową w jednym z naszych gabinetów medycyny estetycznej w Opolu lub Brzegu. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Sprawdź wszystkie informacje o zabiegu, zapoznaj się z cennikiem Toksyny Botulinowej Opole i Brzeg, a następnie umów się na zabieg w Opolu lub Brzegu!
 

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!

  • Oława