Do kogo kierowany jest Botox?

Interesuje Cię poprawa wyglądu swojej twarzy i pozbycie się niechcianych zmarszczek? Chcesz, aby Twoja twarz miała świeży i wypoczęty wygląd? Jesteśmy pewni, że BOTOX® to rozwiązaniem, które pozwoli Ci pozbyć się niedoskonałości i uwolni drzemiące w Tobie pokłady piękna.

Kilkunastominutowa procedura polegająca na wstrzyknięciu w kilka miejsc botoksu, powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Cały zabieg jest całkowicie bezbolesny!
Do najczęstszych obszarów aplikacji botoxu jest twarz, czoło, okolice oczu, usta, a także takie dolegliwości jak lwia zmarszczka czy kurze łapki. To jednak nie wszystkie jego możliwości. Botoks świetnie sprawdzi się także w zażegnaniu wstydliwego dla wielu osób problemu - nadpotliwości pach lub dłoni.

Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu kilku dni od zabiegu.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Na czym polega zabieg BOTOX®?

BOTOX® jest oczyszczonym białkiem produkowanym przez bakterię Clostridium botulinum. Proteina ta, podana do mięśnia, blokuje na pewien czas przekazywanie sygnału chemicznego wywołującego skurcz mięśnia. Stosuje się ją w niewielkiej, specjalnie dobranej ilości tak, że działa ona tylko na mięśnie, w które została podana.

Badania kliniczne dowiodły, że 90% kobiet i mężczyzn uzyskało redukcję zmarszczek między brwiami dzięki zastosowaniu botoksu!

Jak szybko BOTOX® zacznie działać?

Gwarantujemy Ci, że w ciągu kilku dni po zabiegu z użyciem botoksu zauważysz znaczące wygładzenie zmarszczek, a po tygodniu będzie widoczny ostateczny efekt.

Czy BOTOX® nie spowoduje rozluźnienia całej twarzy?

Nie, zabieg BOTOX® rozluźnia tylko nadmiernie aktywne mięśnie, do których został wstrzyknięty. Nie przemieszcza się do innych okolic. Jedynie miejsca leczone są pozbawione zmarszczek.

Zalecenia po BOTOXIE

Co wolno, a czego po botoksie nie wolno? Bezpośrednio po zabiegu oraz w pierwszych godzinach pacjent nie powinien się kłaść ani schylać. Nie należy również pić alkoholu, czy nadmiernie się przemęczać. Odradzana jest zwiększona aktywność fizyczna. Poza tym po botoxie można funkcjonować, jak w każdy inny dzień.

Cena zabiegu BOTOX

Porada specjalistyczna

120 zł

Lwia zmarszczka

od 400 zł

okolica między brwiami

Czoło

od 380 zł

zmarszczki poziome

Kurze łapki

od 380 zł

2 obszary (górna część twarzy)

700 zł

3 obszary (górna część twarzy)

1000 zł

Nadpotliwość - pachy

1500 zł

Nadpotliwość - dłonie

1500 zł

BOTOX W SKRÓCIE

Botoks to bezbolesny, całkowicie bezpieczny zabieg u osób, które nie mają problemów z krzepnięciem krwi.

Może masz problem z nadpotliwością? BOTOX rozwiąże Twoje problemy!

Wstrzyknięcie Botox-u sprawia, że nie dochodzi do skurczu mięśnia wypychającego pot na zewnątrz. Jednorazowy zabieg polegający na zaaplikowaniu preparatu w leczony obszar (pachy, dłonie, stopy) powoduje znaczne ograniczenie wydzielania potu na okres 6-8 miesięcy.

Czy są jakieś działania niepożądane przy leczeniu preparatem BOTOX?

Ewentualne działania niepożądane omawiam z pacjentką przed wstrzyknięciem Botox’u. Aby ich uniknąć, należy przestrzegać kilku prostych zasad, które szczegółowo omawiam przed wykonaniem zabiegu.

Czy można i co ile powtarzać botoks?

Zabieg botoksu można powtarzać wiele razy. Należy jednak to robić, gdy przeminie efekt poprzedniego zabiegu. Zatem botox można ponowić co 4-6 miesięcy, jednak nie szybciej niż po 3 miesiącach od poprzedniego zabiegu botoxu.

Umów się na zabieg z użyciem Botoksu w Opolu lub Brzegu!

Interesuje Cię profesjonalny i skuteczny zabieg z użyciem BOTOX’u ? Chcesz raz na zawsze pozbyć się zmarszczek, kurzych łapek bądź nadpotliwości? Pożegnaj problemy dotykające Twoją skórę! Skorzystaj z botoksu w jednym z gabinetów medycyny estetycznej w Opolu lub Brzegu. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Sprawdź wszystkie informacje o zabiegu, zapoznaj się z cennikiem botoxu Opole i Brzeg, a następnie umów się na botoks Opole lub Brzeg!

Opinie naszych klientek

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i umów się na wizytę już dzisiaj!