Do kogo kierowany jest Botox?

Interesuje Cię poprawa wyglądu swojej twarzy i pozbycie się niechcianych zmarszczek? Chcesz, aby Twoja twarz miała świeży i wypoczęty wygląd? Jesteśmy pewni, że BOTOX® to rozwiązaniem, które pozwoli Ci pozbyć się niedoskonałości i uwolni drzemiące w Tobie pokłady piękna.

Kilkunastominutowa procedura polegająca na wstrzyknięciu w kilka miejsc botoksu, powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Cały zabieg jest całkowicie bezbolesny!
Do najczęstszych obszarów aplikacji botoxu jest twarz, czoło, okolice oczu, usta, a także takie dolegliwości jak lwia zmarszczka czy kurze łapki. To jednak nie wszystkie jego możliwości. Botoks świetnie sprawdzi się także w zażegnaniu wstydliwego dla wielu osób problemu - nadpotliwości pach lub dłoni.

Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu kilku dni od zabiegu.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Na czym polega zabieg BOTOX®?

BOTOX® jest oczyszczonym białkiem produkowanym przez bakterię Clostridium botulinum. Proteina ta, podana do mięśnia, blokuje na pewien czas przekazywanie sygnału chemicznego wywołującego skurcz mięśnia. Stosuje się ją w niewielkiej, specjalnie dobranej ilości tak, że działa ona tylko na mięśnie, w które została podana.

Badania kliniczne dowiodły, że 90% kobiet i mężczyzn uzyskało redukcję zmarszczek między brwiami dzięki zastosowaniu botoksu!

Jak szybko BOTOX® zacznie działać?

Gwarantujemy Ci, że w ciągu kilku dni po zabiegu z użyciem botoksu zauważysz znaczące wygładzenie zmarszczek, a po tygodniu będzie widoczny ostateczny efekt.

Czy BOTOX® nie spowoduje rozluźnienia całej twarzy?

Nie, zabieg BOTOX® rozluźnia tylko nadmiernie aktywne mięśnie, do których został wstrzyknięty. Nie przemieszcza się do innych okolic. Jedynie miejsca leczone są pozbawione zmarszczek.

Cena zabiegu BOTOX

Porada specjalistyczna
120 zł
Lwia zmarszczka
od 400 zł

okolica między brwiami

Czoło
od 380 zł

zmarszczki poziome

Kurze łapki
od 380 zł
2 obszary (górna część twarzy)
700 zł
3 obszary (górna część twarzy)
1000 zł
Nadpotliwość - pachy
1500 zł
Nadpotliwość - dłonie
1500 zł

BOTOX W SKRÓCIE

Botoks to bezbolesny, całkowicie bezpieczny zabieg u osób, które nie mają problemów z krzepnięciem krwi.

Może masz problem z nadpotliwością? BOTOX rozwiąże Twoje problemy!

Wstrzyknięcie Botox-u sprawia, że nie dochodzi do skurczu mięśnia wypychającego pot na zewnątrz. Jednorazowy zabieg polegający na zaaplikowaniu preparatu w leczony obszar (pachy, dłonie, stopy) powoduje znaczne ograniczenie wydzielania potu na okres 6-8 miesięcy.

Czy są jakieś działania niepożądane przy leczeniu preparatem BOTOX?

Ewentualne działania niepożądane omawiam z pacjentką przed wstrzyknięciem Botox’u. Aby ich uniknąć, należy przestrzegać kilku prostych zasad, które szczegółowo omawiam przed wykonaniem zabiegu.

Umów się na zabieg z użyciem Botoksu w Opolu lub Brzegu!

Interesuje Cię profesjonalny i skuteczny zabieg z użyciem BOTOX’u ? Chcesz raz na zawsze pozbyć się zmarszczek, kurzych łapek bądź nadpotliwości? Pożegnaj problemy dotykające Twoją skórę! Skorzystaj z botoksu w jednym z gabinetów medycyny estetycznej w Opolu lub Brzegu. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Umów się na botoks już dziś!

Opinie naszych klientek

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i umów się na wizytę już dzisiaj!