Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Zabiegi odchudzające

Zabiegi odchudzające

Twoje ciało nie wygląda tak, jakbyś chciała? Zmagasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, której nie możesz w żaden sposób spalić? Próbowałaś różnych sposobów na modelowanie sylwetki, jednak wszystko do tej pory zawiodło? W takim razie, trafiłaś w odpowiednie miejsce! Dermatolog Sławomir Kęcki oferuje zabiegi odchudzające, które pomogą Ci pozbyć się tkanki tłuszczowej i sprawią, że na nowo pokochasz samą siebie. Zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów redukujących tkankę tłuszczową i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom!

Sprawdź wszystkie nasze zabiegi na odchudzanie

Link
KRIOLIPOLIZA

KRIOLIPOLIZA

Redukcja tkanki tłuszczowej, konturowanie ciała, redukcja cellulitu, redukcja podwójnego podbródka
Link
KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA

Jakie zabiegi na odchudzanie?

Pomimo dużego wysiłku nie możesz samodzielnie zrzucić zbędnych kilogramów i czujesz, że potrzebna Ci pomoc? Jeśli tak, zachęcamy do wyboru jednego z zabiegów na odchudzanie z oferty dermatologa Sławomira Kęckiego. Wśród dostępnych opcji jest m.in. zabieg redukcyjny Cool Shaping, lipoliza iniekcyjna czy karboksyterapia. Każdy z nich gwarantuje skuteczność oraz doskonałe efekty wyszczuplające i modelujące sylwetkę. W przypadku zabiegu odchudzającego Cool Shaping, zwanego również zabiegiem kriolipolizy, dochodzi do zamrażania tkanki tłuszczowej, a następnie jej zassania. Dzięki temu uzyskujemy efekt wyszczuplenia ciała. Drugi z zaproponowanych zabiegów wyszczuplających, a więc lipoliza iniekcyjna na odchudzanie polega na wprowadzeniu roztworu fosfatydylochiny i deoksycholatu w miejsce, w którym zalega nadmiar tkanki tłuszczowej. Pomimo, że zabieg wykorzystuje nakłucia jest on określany mianem niemalże bezbolesnego. Ostatni ze wspomnianych zabiegów – karboksyterapia na odchudzanie – wykorzystuje wyszczuplające działanie dwutlenku węgla. Również ten zabieg polega na wykonaniu delikatnego nakłucia oraz wprowadzeniu do organizmu dwutlenku węgla. Podczas zabiegu następuje pobudzenie wielu procesów w naszym organizmie, których efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej i wygładzenie cellulitu. Każdy ze wspomnianych zabiegów modelowania i wyszczuplenia sylwetki jest gwarancją redukcji tłuszczu i uzyskania fantastycznych efektów. Przekonaj się sama – skorzystaj z odsysania tłuszczu lub innego zabiegu odchudzającego z zakresu medycyny estetycznej już dzisiaj!

 
 

Skuteczne odchudzanie z zabiegiem odchudzającym w Opolu i Brzegu

Zainteresowała Cię oferta zabiegów na redukcję tkanki tłuszczowej? Chciałabyś skorzystać z zabiegu odchudzającego na brzuch, uda, ręce lub inną partię ciała? A może najpierw pragniesz uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych zabiegów na odchudzanie? Zapoznaj się z pełną ofertą dermatologa Kęckiego i wybierz zabieg, który najbardziej Ci odpowiada! Z naszej strony możemy zapewnić, że każdy z zabiegów na redukcję tkanki tłuszczowej odbywa się w specjalistycznym gabinecie dermatologicznym i medycy estetycznej, który wyposażony jest w najlepszy dostępny sprzęt. Ponadto, każdy zabieg przeprowadzany jest pod okiem doświadczonego dr Kęckiego, który dokłada wszelkich starań, aby każda z pacjentek uzyskała zadowalające efekty. Zapoznaj się z poszczególnymi zabiegami, wybierz najlepszy dla siebie i zapisz się na zabieg odchudzający w Opolu lub Brzegu już dzisiaj!