Secret RF 2.0

Zabieg Secret RF 2.0 - odmładzanie i redukcja rozstępów za pomocą fali radiowych

Zależy Ci na skutecznym i bezbolesnym odmłodzeniu skóry? A może chcesz usunąć rozstępy, które pojawiły się na ciele i stanowią Twoją nieatrakcyjną wizytówkę? Jeśli tak, mamy dla Ciebie coś co na nowo pomoże Ci wydobyć utracone piękno - bezbolesny zabieg z wykorzystaniem urządzenia Secret RF 2.0. Ta nowoczesna technologia z powodzeniem wykorzystywana jest w gabinetach medycyny estetycznej, jako pomoc w odmładzaniu, redukcji rozstępów i wielu innych problemach dotykających skórę pacjenta.

Zabieg Secret RF 2.0 polega on na wprowadzeniu bardzo cienkich igieł na głębokość między 0,5mm a 3,5 mm przy jednoczesnym emitowaniu fali radiowej przez głowicę urządzenia. Zadaniem wspomnianej fali radiowej jest rozgrzanie sąsiadujących z igłami tkanek, przy jednoczesnym braku przegrzania skóry i bez ryzyka poparzeń. Powyższe działanie stymuluje proces regeneracji oraz tworzenia nowych struktur kolagenowych. Zabieg Secret z wykorzystaniem RF 2.0 odmładza, napina skórę i niweluje blizny. Urządzenie będzie prawdziwym wybawieniem dla osób, które chcą zredukować rozstępy na brzuchu, udach, piersiach czy po przebytej ciąży. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu Secret RF 2.0 stosowane jest z powodzeniem także w przypadku nadpotliwości, leczeniu trądziku oraz redukcji zmarszczek.

UWAGA!
Zabieg z użyciem urządzenia Secret RF 2.0 wykonywany jest jedynie w gabinecie w Brzegu!

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

 • Trwały efekt
 • Bez bólu
 • Skutecznie

REZULTATY DZIAŁANIA ZABIEGU SECREFT RF 2.0

Radiofrekwencja mikroigłowa efekty przyniesie już po pierwszym zabiegu. Jednak w celu uzyskania jak najlepszych efektów Secret RF 2.0 zabieg należy ponawiać od 3 do 5 razy, w odstępie 3-4 tygodni. Wówczas zabieg RF mikroigłowa zagwarantuje najlepsze działanie na ciało pacjenta. Dotyczy to zarówno radiofrekwencji mikroigłowej rozstępy oraz innych zabiegów Secret RF 2.0.

CZY ZABIEG SECRET RF 2.0 BĘDZIE BOLAŁ?

Terapia z użyciem Secret RF 2.0 wykonywana jest po uprzednim znieczuleniu miejsc zabiegowych, co w znacznym stopniu wpływa na komfort pacjenta. Dzięki temu zabieg RF mikroigłowa pozostaje bezbolesny.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG Z UŻYCIEM SECRET RF 2.0?

Czas trwania zabiegu z wykorzystaniem Secret RF 2.0 wynosi średnio 15-20 minut w przypadku zabiegu na twarz. W zabiegu Secret RF 2.0 na inną partię ciała czas ten może się wydłużyć do nawet 1,5 godziny.

REKONWALESCENCJA i ZALECENIA PO ZABIEGU SECREFT RF 2.0

Rumień po zabiegu Secret RF 2.0 utrzymuje się jedynie około 1 doby. Należy jednak unikać sauny oraz solarium. Ważnym jest również odpowiednie nawilżanie miejsca poddawanego zabiegi oraz stosowanie kremu z filtrem SPF 50.

Cennik Secret RF 2.0

Zabieg na rozstępy

1 zabieg 700 zł

Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1300 zł

Zabieg na szyję

1 zabieg 700 zł

Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1300 zł
Pakiet 3 zabiegów (płatność z góry) 1800 zł

Zabieg na nadpotliwość

1 zabieg 1100 zł

Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1900 zł

Zabieg na twarz

1 zabieg 1500 zł

Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 2600 zł
Pakiet 3 zabiegów (płatność z góry) 3600 zł

Zabieg na twarz i szyję

1 zabieg 1800 zł

Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 3200 zł
Pakiet 3 zabiegów (płatność z góry) 4200 zł

Zabieg na twarz, szyję i dekolt

1 zabieg 2000 zł

Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 3400 zł
Pakiet 3 zabiegów (płatność z góry) 4500 zł

Rabat dla 2 i 3 zabiegów dotyczy dwóch i trzech, następujących po sobie zabiegów, wykonanych w odstępie miesiąca. W celu skorzystania z rabatu należy jednorazowo opłacić cały pakiet.

ZALETY ZABIEGU Z UŻYCIEM SECRET RF 2.0

 • brak/ niewielki okres rekonwalescencji,
 • bezoperacyjny lifting twarzy,
 • redukcja zmarszczek i poprawa napięcia skóry,
 • zmniejszenie porów,
 • bardzo wysoki profil bezpieczeństwa,
 • redukcja blizn potrądzikowych,
 • leczenie rozstępów.
 • wspaniała alternatywa dla zabiegu ostrzykiwania toksyną botulinową w przypadku nadpotliwości
 • leczenie trądziku, blizn oraz zamykanie naczyń krwionośnych
 • brak ryzyka niekontrolowanych oparzeń spowodowanych nakładaniem się fal radiowych.
 • możliwość korzystania z zabiegu przez cały rok.

ZALECENIA POZABIEGOWE

pacjent powinien starać się nie pocierać skóry, unikać sauny i gorącej wody, stosować kremy nawilżające oraz filtry przeciwsłoneczne.

Secret RF 2.0 wskazania

Radiofrekwencja mikroigłowa polecana jest szczególnie dla osób, które:

 • Mają problem z wiotką skórą
 • Pragną zniwelować zmarszczki
 • Pragną zredukować rozstępy
 • Pragną zredukować blizny
 • Mają problem z nadmierną nadpotliwością

Postaw na Secret RF 2.0 w Brzegu!

Chcesz skorzystać z profesjonalnego i skutecznego zabiegu Secret RF 2.0? Pragniesz na nowo poczuć w sobie piękno? Pozbądź się dotykających Cię problemów; rozstępów, zmarszczek, nadpotliwości i innych. Jako dermatolog i specjalista z zakresu medycyny estetycznej już od wielu długich lat wykonuję zabieg Secret RF 2.0 w moim gabinecie w Brzegu, wykorzystując do tego sprzęt najnowszej generacji. Jeśli zależy Ci na skutecznym leczeniu, którego rezultatem będzie piękny wygląd, chętnie pomogę Ci to osiągnąć. Dołącz do grona pacjentów, których życie zmieniło się dzięki Secret RF. Przeczytaj wszystkie opinie Secret RF i przekonaj się sama, jak skuteczny jest ten zabieg! Nie czekaj i umów się na wizytę u dr Kęckiego w Brzegu już dziś!

Opinie naszych klientek

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i umów się na wizytę już dzisiaj!