Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Depigmentacja skóry specjalistyczną maską

Dowiedz się więcej o zabiegu Depigmentacja skóry specjalistyczną maską

Zabieg Depigmentacji skóry specjalistyczną maską na przebarwienia

Jeśli Twoim problemem są różnego pochodzenia przebarwienia na twarzy to zabieg Depigmentacji skóry pomoże Ci w ich usunięciu! Na całym świecie nie ma skuteczniejszego zabiegu na przebarwienia niż Depigmentacja skóry. Zabieg ten, oprócz swojego głównego zadania, gwarantuje jednocześnie doskonały efekt odmładzający skórę. Wielu lekarzy stosujących do tej pory laser w walce z przebarwieniami zrezygnowało z tej metody, ponieważ efekty Depigmentacji skóry są powalające! Zabieg dodatkowo zapewni rozjaśnienie skóry, spłycenie zmarszczek, ujednolicenie koloru skóry, a także pohamuje łojotok. Wszystkie te cechy zaowocowały tym, że opinie zabiegu Depigmentacji skóry są wyłącznie pozytywne, a sam zabieg zyskał serca wielu osób na całym świecie!
DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

cosmelan

Opis zabiegu Depigmentacja skóry specjalistyczną maską

Zabieg polega na nałożeniu na skórę specjalnej maski Depigmentującej na ok. 6-8 godzin, a następnie, od 3. dnia po zabiegu Depigmentacji, należy kontynuować kurację w zaciszu domowym w postaci maści Depigmentującej – 2x dziennie przez 3 tygodnie. W tym czasie ustępuje 95% przebarwień.

Zabieg wymaga regularnej kontroli lekarza i ewentualnej modyfikacji częstości stosowania specjalistycznej maski. Po zabiegu wskazane jest stosowanie przez 2-3 miesiące maści specjalistycznej 1 x dziennie na noc. W okresach silnego nasłonecznienia obowiązkowo stosujemy kremy z wysokim filtrem.

Depigmentacja skóry specjalistyczną maską efekty

Jakie są efekty Depigmentacja skóry specjalistyczną maskąDepigmentacja skóry kiedy efekty będą zauważalne? Otóż zabieg Depigmentacji skóry jest zabiegiem na przebarwienia. To doskonałe rozwiązanie w celu usunięcia przebarwień, plam posłonecznych, plam starczych, czy innych niepożądanych przebarwień skórnych. Efekt zabiegu Depigmentacji skóry widoczny jest mniej więcej tydzień od rozpoczęcia terapii. W zależności od karnacji pacjenta przebarwienia ustępują od 1 do 3 tygodni od rozpoczęcia terapii Depigmentacji skóry. Depigmentacja skóry to bardzo skuteczny sposób, który jest bardzo zachwalany i polecany przez osoby, które się na niego zdecydowały. Świadczyć o tym może fakt, że Depigmentacja skóry opinie posiada zdecydowanie pozytywne.

Najważniejsze informacje o Depigmentacja skóry specjalistyczną maską

Cennik

COSMELAN

2000 zł

Umów się na zabieg Depigmentacja skóry specjalistyczną maską w Opolu lub Brzegu!

Twoja skóra potrzebuje odżyć i zdecydowałaś się na zabieg Depigmentacji skóry na przebarwienia? Nie zwlekaj dłużej! Zapisz się na wizytę do lekarza dermatologii i specjalisty od medycyny estetycznej. Zabiegi przeprowadzam w gabinetach wyposażonych w doskonały i nowoczesny sprzęt, co daje Ci gwarancję zadowolenia. Wybierz dogodny gabinet dla siebie i umów się na zabieg Depigmentacji skóry w Opolu lub Brzegu już dziś!

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!

  • Brzeg

  • Oława

  • Opole