Zabieg Cosmelan na przebarwienia

Jeśli Twoim problemem są różnego pochodzenia przebarwienia na twarzy to zabieg Cosmelan pomoże Ci w ich usunięciu! Na całym świecie nie ma skuteczniejszego zabiegu na przebarwienia niż Cosmelan. Zabieg ten, oprócz swojego głównego zadania, gwarantuje jednocześnie doskonały efekt odmładzający skórę. Wielu lekarzy stosujących do tej pory laser w walce z przebarwieniami zrezygnowało z tej metody, ponieważ efekty Cosmelanu są powalające! Zabieg dodatkowo zapewni rozjaśnienie skóry, spłycenie zmarszczek, ujednolicenie koloru skóry, a także pohamuje łojotok. Wszystkie te cechy zaowocowały tym, że opinie zabiegu Cosmelan są wyłącznie pozytywne, a sam zabieg zyskał serca wielu osób na całym świecie!
Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Cosmelan efekt

Opis zabiegu Cosmelan

Zabieg polega na nałożeniu na skórę specjalnej maski Cosmelan I na ok. 6-8 godzin, a następnie, od 3. dnia po zabiegu Cosmelan, należy kontynuować kurację w zaciszu domowym w postaci maści Cosmelan II – 2x dziennie przez 3 tygodnie. W tym czasie ustępuje 95% przebarwień.

Zabieg wymaga regularnej kontroli lekarza i ewentualnej modyfikacji częstości stosowania Cosmelanu II. Po zabiegu wskazane jest stosowanie przez 2-3 miesiące maści Cosmelan II 1 x dziennie na noc. W okresach silnego nasłonecznienia obowiązkowo stosujemy kremy z wysokim filtrem.

Cosmelan efekty

Jakie są efekty CosmelanuCosmelan kiedy efekty będą zauważalne? Otóż zabieg Cosmelan jest zabiegiem na przebarwienia. To doskonałe rozwiązanie w celu usunięcia przebarwień, plam posłonecznych, plam starczych, czy innych niepożądanych przebarwień skórnych. Efekt zabiegu Cosmelan widoczny jest mniej więcej tydzień od rozpoczęcia terapii. W zależności od karnacji pacjenta przebarwienia ustępują od 1 do 3 tygodni od rozpoczęcia terapii CosmelanCosmelan to bardzo skuteczny sposób, który jest bardzo zachwalany i polecany przez osoby, które się na niego zdecydowały. Świadczyć o tym może fakt, że Cosmelan opinie posiada zdecydowanie pozytywne.

Cennik

COSMELAN

2000 zł

Najważniejsze informacje o Cosmelan

Przeciwwskazania do zabiegu Cosmelan

  • Zabieg Cosmelan w okresie ciąży oraz laktacji nie może zostać przeprowadzony
  • Przeciwwskazaniem jest również występująca opryszczka i bliznowce
  • Zabiegu nie należy stosować na świeżej opaleniźnie

Zalety zabiegu Cosmelan

  • Cosmelan jest nieinwazyjny
  • Zabieg nie wymaga od pacjenta wcześniejszego przygotowania
  • Zabieg jest bezbolesny
  • Nie posiada dużej liczby przeciwwskazań
  • Zabieg Cosmelan jest gwarancją poprawy kolorytu skóry

Umów się na zabieg Cosmelan w Opolu lub Brzegu!

Twoja skóra potrzebuje odżyć i zdecydowałaś się na zabieg Cosmelan na przebarwienia? Nie zwlekaj dłużej! Zapisz się na wizytę do lekarza dermatologii i specjalisty od medycyny estetycznej. Zabiegi przeprowadzam w gabinetach wyposażonych w doskonały i nowoczesny sprzęt, co daje Ci gwarancję zadowolenia. Wybierz dogodny gabinet dla siebie i umów się na zabieg Cosmelan w Opolu lub Brzegu już dziś!

Opinie naszych klientek

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!