Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Nici PDO

Poznaj nici PDO

Zabieg z zastosowaniem nici PDO

Nici PDO to w medycynie żadna nowość. Wykorzystywane są nawet podczas operacji oczu. Wykonane są z polidioksanu, który jest w stu procentach wchłanialny. Zastosowanie nici PDO w medycynie estetycznej daje spektakularne efekty. Skóra jest naciągnięta i uniesiona, a nowe wiązania kolagenowe, które powstają po użyciu nici PDO, powodują, że jest też lepiej odżywiona. Oprócz mechanicznego działania, nici powodują naturalne procesy, które wspierają odmłodzenie skóry. Spróbuj sama – nasi lekarze najlepiej dobiorą zabieg do Twoich potrzeb.
DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

nici_croma_princess-516x559

Nici PDO – wskazania

Nici PDO stosuje się nie tylko w obrębie twarzy. Można dopasować zasięg zabiegu do potrzeb pacjenta. Odpowiedniego rodzaju nici PDO można stosować w określonych miejscach. Lekarz jest jednak w stanie dobrać odpowiedni zabieg, który pomoże wymodelować podbródek, okolice oka, policzki, szyję, czoło a nawet owal twarzy.
 

Czy będę musiała powtórzyć zabieg?

Zabieg z zastosowaniem nici PDO ma to do siebie, że nie trzeba go powtarzać. Wystarczy jednorazowe wprowadzenie nici pod skórę. Ewentualne powtórzenie zabiegu związane jest jedynie z przeminięciem efektów.
 

Czy muszę przygotować się do zabiegu?

Nie, przygotowanie do zabiegu nie jest wymagane. O wiele bardziej należy zwrócić uwagę na rekonwalescencję, która po zastosowaniu nici haczykowatych może potrwać nawet kilka dni.
 

Zalecenia po zabiegu wprowadzenia nici PDO

Zabieg z zastosowaniem nici PDO haczykowatych jest nieco bardziej inwazyjny i wymaga założenia opatrunku. Opatrunek MUSI być stosowany przez kilka pierwszych dni. Mogą pojawić się siniaki i asymetria twarzy, ponieważ nici muszą się ustabilizować. Jeśli nić PDO pęknie pod skórą, nie uda się uzyskać oczekiwanych efektów.

Po zastosowaniu nici PDO stymulujących rekonwalescencja nie jest konieczna.

Najważniejsze informacje o zabiegach z nićmi PDO

Nici PDO w Opolu lub Brzegu!

Zadzwoń lub umów się przez Internet na zabieg z wykorzystaniem nici PDO w Brzegu lub Opolu już teraz!

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas