Zabieg z zastosowaniem nici PDO

Nici PDO to w medycynie żadna nowość. Wykorzystywane są nawet podczas operacji oczu. Wykonane są z polidioksanu, który jest w stu procentach wchłanialny. Zastosowanie nici PDO w medycynie estetycznej daje spektakularne efekty. Skóra jest naciągnięta i uniesiona, a nowe wiązania kolagenowe, które powstają po użyciu nici PDO, powodują, że jest też lepiej odżywiona. Oprócz mechanicznego działania, nici powodują naturalne procesy, które wspierają odmłodzenie skóry. Spróbuj sama – nasi lekarze najlepiej dobiorą zabieg do Twoich potrzeb.
Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na zabieg z zastosowaniem nici PDO online lub zadzwoń!

Najważniejsze informacje o zabiegach z nićmi PDO

Zalety nici PDO

  • nici PDO stymulują produkcję kolagenu,
  • zabieg jest mniej inwazyjny niż tradycyjny lifting,
  • efekt utrzymuje się bardzo długo,
  • cena jest niższa, niż w przypadku liftingu chirurgicznego.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • ciąża i okres karmienia,
  • aktywna infekcja wirusowa, np. opryszczka
  • gorączka
  • tendencje do bliznowców.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę nici PDO. Różni się w zależności od wybranego rodzaju nici. Wprowadzenie nici PDO stymulujących jest bezbolesne i proste, stosuje się do tego cieniutką igłę, a po samym zabiegu pacjentki nie obowiązuje okres rekonwalescencji. Nici PDO haczykowate wprowadza się w nieco bardziej skomplikowanym zabiegu, przez jedno lub dwa miejsca na twarzy, za pomocą igły lub kaniuli (tępej igły). Po zabiegu pacjentka musi poddać się kilkudniowej rekonwalescencji, która zapewnia odpowiednie ułożenie się nici i wystąpienie najlepszego możliwego efektu.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt zastosowania nici PDO utrzymuje się do dwóch lat. Po upływie tego czasu zabieg można powtórzyć. Co ważne: można go tym razem dostosować do nowych problemów. Pozwala to dopasować zabieg i jego przebieg do aktualnych potrzeb pacjentki.

Nici PDO – wskazania

Nici PDO stosuje się nie tylko w obrębie twarzy. Można dopasować zasięg zabiegu do potrzeb pacjenta. Odpowiedniego rodzaju nici PDO można stosować w określonych miejscach. Lekarz jest jednak w stanie dobrać odpowiedni zabieg, który pomoże wymodelować podbródek, okolice oka, policzki, szyję, czoło a nawet owal twarzy.

Czy będę musiała powtórzyć zabieg?

Zabieg z zastosowaniem nici PDO ma to do siebie, że nie trzeba go powtarzać. Wystarczy jednorazowe wprowadzenie nici pod skórę. Ewentualne powtórzenie zabiegu związane jest jedynie z przeminięciem efektów.

Czy muszę przygotować się do zabiegu?

Nie, przygotowanie do zabiegu nie jest wymagane. O wiele bardziej należy zwrócić uwagę na rekonwalescencję, która po zastosowaniu nici haczykowatych może potrwać nawet kilka dni.

Zalecenia po zabiegu wprowadzenia nici PDO

Zabieg z zastosowaniem nici PDO haczykowatych jest nieco bardziej inwazyjny i wymaga założenia opatrunku. Opatrunek MUSI być stosowany przez kilka pierwszych dni. Mogą pojawić się siniaki i asymetria twarzy, ponieważ nici muszą się ustabilizować. Jeśli nić PDO pęknie pod skórą, nie uda się uzyskać oczekiwanych efektów.

Po zastosowaniu nici PDO stymulujących rekonwalescencja nie jest konieczna.

Cennik

Nici PDO stymulujące

600-1000zł

Nici PDO haczykowate, liftingujące

800-2000 zł

Nici PDO w Opolu lub Brzegu!

Zadzwoń lub umów się przez Internet na zabieg z wykorzystaniem nici PDO w Brzegu lub Opolu już teraz!

Opinie naszych klientek

Umów się na zabieg z zastosowaniem nici PDO online lub zadzwoń!

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!