Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

O nas

O gabinecie

Gabinet Dermatologiczny to miejsce w którym zajmujemy się leczeniem problemów dermatologicznych, dermatologią estetyczną, kosmetologią oraz fizjoterapią.
Łącząc doświadczenie i wiedzę  z nowoczesną technologią udało się nam  stworzyć przestrzeń, która odpowiada na wyzwania obecnego rynku medycyny estetycznej oraz zapotrzebowanie naszych pacjentek i pacjentów. Nasz zespół dba o najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Uzyskujemy dzięki temu świetne wyniki leczenia i zabiegów anty-aging.
DSC_6784-1-1000x700
DSC_6647-Edit-430x600

Sławomir Kęcki

Lekarz specjalista  II stopnia dermatologii i wenerologii, specjalista medycyny estetycznej. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej 
w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób skóry, włosów oraz paznokci. Szczególną pasją zawodową są zabiegi z zakresu dermatochirurgii takie jak: usuwanie wyrośli skórnych, kępek żółtych, kaszaków. Doktor Sławomir Kęcki jest ekspertem w leczeniu trądzika pospolitego, trądzika różowatego oraz atopowego zapalenia skóry. Jego pasją jest leczenie oraz poprawa wyglądu pacjentów zgłaszających się do gabinetu przez co polepsza się ich jakość życia. 
W zakresie medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach anty-aging dobranych w zależności od potrzeb pacjentów, w taki sposób, aby uzyskać piękny wygląd bez wrażenia przerysowania. Dobro pacjenta jest najważniejsze, dlatego zawsze skupia się na budowaniu trwałych i szczerych relacji. Do wszelkich zabiegów podchodzi 
z pełnym profesjonalizmem, będąc każdorazowo równie mocno zaangażowanym.

Katarzyna Kęcka

Lekarz specjalizujący się w zabiegach medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu u Medycznego w Łodzi oraz Studiów Podyplomowych dla lekarzy z medycyny estetycznej w Katowicach. Wykonuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej oraz laseroterapii stosując nowoczesne techniki zabiegowe oraz holistyczne podejście do pacjenta. Specjalizuje się w zabiegach dających naturalny efekt poprawy wyglądu dbając o komfort i bezpieczeństwo podczas wizyty. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej.
DSC_6621-Edit-430x600
DSC_6631-Edit-430x600

Joanna Sławska

Magister fizjoterapii, technik kosmetologii, manager Gabinetu. Absolwentka kierunku fizjoterapia Wydziału Wychowania Fizycznego Politechniki Opolskiej. Z Gabinetem związana od 2016 roku. Wykonuje zabiegi w zakresie kosmetyki oraz z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu dostępnego w Gabinecie w Brzegu . Specjalistka i pasjonatka w zakresie masażu Lomi-Lomi, masażu klasycznego i limfatycznego. Pomocna, profesjonalna i mocno zaangażowana w swoją pracę. Nasi pacjenci cenią ją za skrupulatność, ciepłe podejście, a także rozległą wiedzę dotyczącą prowadzonych zabiegów.

Agnieszka Noworolska

Technik kosmetologii, rejestratorka. Wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji kosmetycznej oraz leczniczej. Uczestniczyła w szkoleniach oraz otrzymała certyfikaty umożliwiające pracę urządzeniami do Radiofrekwencji Mikroigłowej, Kriolipolizy oraz Mezoterapii Mikroigłowej. Stale poszerza swoją wiedzę z kosmetologii, pielęgnacji oraz poprawy jakości skóry. Jest pomocna, uśmiechnięta i dba o dobre samopoczucie naszych pacjentów w Gabinecie.
DSC_6636-Edit-430x600

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas