Trądzik należy do jednych z najczęściej występujących chorób skóry. Występuje w wielu odmianach lecz najczęściej dotyka młodzież w okresie dojrzewania.U osób dorosłych wystepuje tzw.trądzik dorosłych.

Trądzik-co to za choroba

Trądzik jest chorobą skóry, wynikającą z nadczynności gruczołów łojowych, spowodowaną zmianami hormonalnymi często o podłożu genetycznym . Istnieje kilka odmian trądziku.Od łagodnej -zaskórnikowej do ropowiczej i bliznowaciejącej pozostawiającej uszkodzenia skóry pod postacią blizn potrądzikowych.
Doktor Sławomir Kęcki

Wybierz swój wymarzony zabieg w Opolu lub Brzegu i umów się na wizytę już dzisiaj!

leczenie-tradziku

Leczenie trądziku w skrócie

Rodzaje trądziku

Występuje kilka rodzajów trądziku, w tym:

  • Trądzik pospolity
  • Trądzik ropowiczy
  • Trądzik skupiony
  • Trądzik bliznowaty
  • Trądzik różowaty
  • Trądzik wywołany

Ślady po trądziku

Powikłaniami po trądziku, które najczęściej występują po niewyleczonej chorobie są:

  • Blizny potrądzikowe
  • Przebarwienia po trądziku
  • Rumień po trądziku

Dlatego też bardzo ważne jest, aby szybko rozpocząć leczenie trądziku i nie dopuścić do wystąpienia jeszcze gorszych zmian skórnych.

Leczenie trądzika

Leczeniem trądziku z powodzeniem od wielu lat zajmuje się nasz specjalista dermatolog-wenerolog Sławomir Kęcki. Jego wieloletnie doświadczenie pozwala na postawienie dokładnej, prawidłowej diagnozy oraz dobór odpowiedniego planu leczenia do danego rodzaju trądziku. Co więcej, aby leczenie przebiegało sprawniej i pomyślnie, w naszym gabinecie można skorzystać z terapii skojarzonej. Łączymy bowiem leczenie farmakologiczne z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, by zapobiec powstawaniu blizn trądzikowych lub, jeśli już występują, znacząco je spłycić.
W przypadku powstania blizn potrądzikowych do ich wygładzenia stosujemy z powodzeniem Laser frakcyjny Co2 .
Dr.Kęcki posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu trądzika doustnym lekiem izotretinoiną(Izotek,Axotret).Lek ten daje szansę na wyleczenie nawet ciężkich postaci tego schorzenia.

Jeśli zatem Państwo lub Państwa dzieci borykają się z trądzikiem w dowolnej postaci, a wszelkie popularne metody jego zapobiegania zawiodły, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez SMS. Rejestracji mogą Państwo dokonywać także on-line. Jeśli są Państwo ciekawi efektów naszej wspólnej pracy, zapraszamy do odwiedzenia naszej Galerii.

Leczenie trądziku Opole i Brzeg

Zmagasz się z trądzikiem? Próbowałaś już różnych domowych sposobów, jednak nie przyniosły one oczekiwanych efektów? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Dermatolog Sławomir Kęcki to specjalista z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, który pomoże Ci w leczeniu trądziku i odzyskaniu pięknej cery. Wybierz zabieg na trądzik w jednym z naszych specjalistycznych gabinetów dermatologicznych w Opolu lub Brzegu i pozbądź się nieatrakcyjnego trądziku. Skontaktuj się z nami i rozpocznij leczenie trądziku w Opolu lub Brzegu już dzisiaj!

Leczenie trądziku opinie naszych klientek

Wybierz swój wymarzony zabieg w Opolu lub Brzegu i umów się na wizytę już dzisiaj!