Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Leczenie trądziku

Proces leczenia trądziku

Trądzik należy do jednych z najczęściej występujących chorób skóry. Występuje w wielu odmianach lecz najczęściej dotyka młodzież w okresie dojrzewania.U osób dorosłych wystepuje tzw.trądzik dorosłych.
 

Trądzik-co to za choroba

Trądzik jest chorobą skóry, wynikającą z nadczynności gruczołów łojowych, spowodowaną zmianami hormonalnymi często o podłożu genetycznym . Istnieje kilka odmian trądziku.Od łagodnej -zaskórnikowej do ropowiczej i bliznowaciejącej pozostawiającej uszkodzenia skóry pod postacią blizn potrądzikowych.
DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

Woman face before and after acne treatment procedure. Skin care concept.

Leczenie trądzika

Leczeniem trądziku z powodzeniem od wielu lat zajmuje się nasz specjalista dermatolog-wenerolog Sławomir Kęcki. Jego wieloletnie doświadczenie pozwala na postawienie dokładnej, prawidłowej diagnozy oraz dobór odpowiedniego planu leczenia do danego rodzaju trądziku. Co więcej, aby leczenie przebiegało sprawniej i pomyślnie, w naszym gabinecie można skorzystać z terapii skojarzonej. Łączymy bowiem leczenie farmakologiczne z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, by zapobiec powstawaniu blizn trądzikowych lub, jeśli już występują, znacząco je spłycić.
W przypadku powstania blizn potrądzikowych do ich wygładzenia stosujemy z powodzeniem Laser frakcyjny Co2 .
Dr.Kęcki posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu trądzika doustnym lekiem izotretinoiną(Izotek,Axotret).Lek ten daje szansę na wyleczenie nawet ciężkich postaci tego schorzenia.

 

Jeśli zatem Państwo lub Państwa dzieci borykają się z trądzikiem w dowolnej postaci, a wszelkie popularne metody jego zapobiegania zawiodły, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez SMS. Rejestracji mogą Państwo dokonywać także on-line. Jeśli są Państwo ciekawi efektów naszej wspólnej pracy, zapraszamy do odwiedzenia naszej Galerii.

Leczenie trądziku w skrócie

Leczenie trądziku Opole i Brzeg

Zmagasz się z trądzikiem? Próbowałaś już różnych domowych sposobów, jednak nie przyniosły one oczekiwanych efektów? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Dermatolog Sławomir Kęcki to specjalista z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, który pomoże Ci w leczeniu trądziku i odzyskaniu pięknej cery. Wybierz zabieg na trądzik w jednym z naszych specjalistycznych gabinetów dermatologicznych w Opolu lub Brzegu i pozbądź się nieatrakcyjnego trądziku. Skontaktuj się z nami i rozpocznij leczenie trądziku w Opolu lub Brzegu już dzisiaj!
 

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas