Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Zabiegi na nadpotliwość

Zabiegi na nadpotliwość

Wydzielanie potu przez organizm jest w pełni naturalną funkcją. Co więcej, jest to czynność niemalże niezbędna, która pozwala organizmowi na utrzymanie prawidłowej temperatury. Dlatego też zazwyczaj zaczynamy się pocić w upalne dni lub podczas aktywności fizycznej. Niemniej zdarzają się sytuacje, w których pocenie się nie jest spowodowane żadnymi czynnikami z zewnątrz, a wpływ na to mają nasze indywidualne uwarunkowania. Wówczas mamy do czynienia z nadpotliwością. Przypadłość ta jest częstym powodem wstydu, braku pewności siebie i potrafi skrępować nas w bardzo wielu sytuacjach dnia codziennego. Z pomocą przychodzi dermatolog Sławomir Kęcki i jego oferta zabiegów na nadpotliwość. Dzięki zabiegowi możemy zmniejszyć lub całkowicie zniwelować przypadłość, tym samym odzyskać pewność siebie i spokój. Zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów na nadpotliwość i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom!

Sprawdź wszystkie nasze zabiegi na nadpotliwość

Link
Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa

Link
Mezoterapia mikroigłowa Penem

Mezoterapia mikroigłowa Penem

Redukcja tkanki tłuszczowej, konturowanie ciała, redukcja cellulitu, redukcja podwójnego podbródka

Nadpotliwość dłoni, pach czy twarzy, a zabieg

Jeśli zmagasz się z nadpotliwością dłoni, pach, twarzy czy głowy to oferta zabiegów na nadpotliwość skierowana jest do Ciebie. Poprzez zabieg możesz całkowicie zażegnać tę przypadłość i uchronić się przed krępującymi sytuacjami. Dr Kęcki oferuje różne zabiegi, których celem jest usunięcie nadpotliwości z naszego życia. Jednym z zabiegów na nadpotliwość jest botoks. Botoks na nadpotliwość cechuje się wysoką skutecznością i stanowi gwarancję zadowolenia i doskonałych efektów. Oprócz botoxu na nadpotliwość możesz zdecydować się również na wykonanie zabiegu Secret RF na nadpotliwość. Zapoznaj się z całą ofertą i już teraz wybierz zabieg na nadpotliwość, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom!

 
 

Botoks na nadpotliwość dłoni, pach, twarzy i nie tylko

Botoks jest zabiegiem, który kojarzy się z odmładzaniem i polepszaniem swojego wyglądu. Nie jest to jednak wyłączne zastosowanie tego zabiegu. Botoks oferuje również dużą skuteczność w przypadku nadpotliwości. Na czym polega zabieg botoxem na nadpotliwość? Podczas zabiegu wykorzystuje się niewielkie igły, które wprowadzane są pod skórę i poprzez nie wstrzykiwany jest botoks. W efekcie czego blokowane są działania nerwów, które pobudzają do pracy gruczoły potowe. Dzięki temu nadmierne wydzielanie potu zostaje zahamowane. Efekt ten jest odczuwalny do 7 dni po zabiegu i utrzymuje się do nawet roku. Cena botoksu na nadpotliwość uzależniona jest od części ciała, na której jest on wykonywany.

 
 

Secret RF na nadpotliwość

Drugim polecanym zabiegiem na nadmierną potliwość jest Secret RF 2.0. Podobnie jak w przypadku botoksu, tak i tutaj przy zabiegu korzysta się z cienkich igiełek. Są one wprowadzane pod skórę, na głębokość od 0,5 do 3,5 mm, a następnie poprzez specjalne urządzenie emitowane są fale radiowe. Zabieg ten jest bardzo skuteczny w problemach z rozstępami, zmianami skórnymi i właśnie w problemie nadpotliwości. Do zalet tego zabiegu na pewno możemy dodać, że jest on całkowicie bezbolesny (miejsce zabiegu poddawane jest znieczuleniu). Jeśli natomiast chodzi o cenę zabiegu Secret RF na nadpotliwość – ona również uzależniona jest od partii ciała poddawanej zabiegowi.

 
 

Zabieg na nadpotliwość w Opolu i Brzegu

Zainteresowała Cię oferta zabiegów na nadpotliwość? Chcesz skorzystać z botoxu lub Secret RF na nadpotliwość? A może najpierw pragniesz dowiedzieć się więcej na temat tych zabiegów? W takim razie już teraz zapoznaj się z informacjami dotyczącymi poszczególnych zabiegów! My z kolei zapewniamy, że niezależnie od tego, na który zabieg na nadpotliwość się zdecydujesz, spełni on Twoje oczekiwania i przyniesie pozytywne efekty. Jest to możliwe dzięki temu, że zabiegi odbywają się w specjalistycznych gabinetach dermatologicznych i medycyny estetycznej, wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Dodatkowo zabiegi na nadpotliwość przeprowadzane są przez doświadczonego dermatologa Sławomira Kęckiego, którego szeroki wachlarz umiejętności stanowi gwarancję skuteczności. Sprawdź ofertę i zapisz się na wybrany zabieg na nadpotliwość pach, twarzy, rąk czy zabieg na pocące się dłonie lub inne partie ciała już dzisiaj!