Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

HIFU – bezinwazyjny lifting twarzy i ciała

Poznaj zabieg HIFU

Co to jest zabieg HIFU?

HIFU to skrót od angielskiego wyrażenia high intensity focused ultrasound, oznaczający skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym zasięgu. Zabieg należy do zabiegów medycyny estetycznej o działaniu liftingującym oraz ujędrniającym. Najczęściej wykonuje się bezinwazyjny lifting twarzy, jednak HIFU doskonale sprawdza się także jako zabieg na inne części ciała. Z powodzeniem można zastosować także HIFU na ciało, brzuch, dekolt, szyję, ramiona czy na uda.
 

HIFU jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg HIFU jest niezwykle skuteczny i cechuje się tym, że w zdecydowanej większości przypadków wystarcza jeden zabieg, aby uzyskać oczekiwany efekt. Jak długo jednak skóra pozostanie jędrna po przeprowadzeniu HIFU? Okres ten wynosi zazwyczaj ponad 1 rok. Po upływie tego czasu skóra nie stanie się jednak momentalnie wiotka. Efekty HIFU zaczną stopniowo słabnąć, co jest naturalnym czynnikiem upływu czasu.
 
DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

UTIMS-A3R

Czy HIFU boli?

Wykonanie zabiegów HIFU nie wymaga wcześniejszego znieczulenia, gdyż energia zabiegowa dostosowywana jest do subiektywnych odczuć pacjenta. Pojedynczym “strzałom” towarzyszy uczucie ciepła oraz delikatnego mrowienia. Ilość przyłożeń głowicy uzależniona jest od obszaru zabiegowego. Można zatem uznać, że HIFU lifting twarzy jest zabiegiem bezbolesnym.
 

HIFU rekonwalescencja

Zabieg z wykorzystaniem metody HIFU nie wyklucza pacjenta z życia codziennego. Podczas zabiegu nie zostaje przerwana ciągłość tkanek, a wiązka fal ultradźwiękowych rozchodzi się wewnątrz skóry, a nie na jej zewnętrznej warstwie. Dzięki temu, bezpośrednio po zabiegu HIFU, pacjent/ka może spokojnie wrócić do codziennej aktywności. Ewentualny rumień cieplny zanika już w trakcie trwania zabiegu.
 

HIFU ile zabiegów dla doskonałego efektu?

W niemal każdej sytuacji jeden zabieg HIFU jest gwarancją znakomitych efektów. Czasami jednak zdarza się, że skóra pacjenta jest szczególnie złej kondycji i HIFU należy wykonać ponownie. W takim przypadku, co ile powtarzać HIFU? Kolejny zabieg może być przeprowadzony po upływie minimum 3 miesięcy.
 

Na czym polega zabieg HIFU – zasada działania

Podczas zabiegu HIFU fala ultradźwiękowa wprowadza komórki skóry w drgania, w wyniku czego rozgrzewają się one do temperatury 60-70 °C. Skutkuje to koagulacją (ścięciem się) tkanek oraz stymulacją produkcji nowego kolagenu. Skóra staje się bardziej napięta, wygładzona oraz zagęszczona. Co więcej, HIFU jest bezinwazyjnym liftingiem ciała. Poprzez zastosowanie głowic o różnym spektrum działania, daje ono bowiem możliwość pracy nie tylko na poziomie naskórka czy skóry właściwej, ale także na tzw. SMAS (warstwie mięśniowo – powięziowej).

HIFU na twarz i ciało w skrócie

HIFU przed i po – galeria

Cennik

 

Cała twarz

1500 zł

Twarz + szyja

1800 zł

Twarz + szyja + dekolt

2200 zł

Szyja + dekolt

1900 zł

 

Szyja

1000 zł

Dekolt

1000 zł

Brzuch

1500 zł

Oba kolana

1500 zł

Oba ramiona

1500 zł

HIFU Opole i Brzeg – skorzystaj teraz!

Interesuje Cię profesjonalny i skuteczny zabieg HIFU Opole lub Brzeg? Chcesz na nowo poczuć się w sobie piękno? Nazywam się Sławomir Kęcki i jako lekarz dermatolog oraz specjalista z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzam zabiegi HIFU w Opolu i Brzegu w jednym z moich gabinetów, w oparciu o sprzęt do HIFU najnowszej generacji, gwarantujący pożądane rezultaty. Masz więcej pytań, chcesz poznać cenę HIFU Opole lub Brzeg lub sprawdzić jakie efekty przyniósł lifting twarzy i ciała HIFU innym pacjentom? Skontaktuj się ze mną lub już teraz wybierz dogodny dla siebie gabinet i umów się na bezinwazyjny lifting ciała i twarzy w Opolu lub Brzegu!

Zabieg HIFU opinie naszych klientek

Sprawdź co nasze klientki twierdzą na temat zabiegu HIFU i zobacz opinie HIFU pod oczy, na brzuch, uda, twarz, ramiona, podbródek oraz inne części ciała!

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!

  • Brzeg

  • Oława

  • Opole