Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Chemiczna biorewitalizacja skóry na bazie kwasu TCA

Chemiczna biorewitalizacja skóry na bazie kwasu TCA

Zabieg Chemiczna biorewitalizacja skóry na bazie kwasu TCA

Biorewitalizacja to zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Biorewitalizacja skóry uczyni skórę jędrną, elastyczną i przywróci jej młody wygląd. Jest to oryginalna formuła połączenia TCA i wody utlenionej opracowana przez dr Rossanę Castellanę. Zabieg biorewitalizacji jest szybki, bezbolesny oraz nie pozostawia najmniejszych śladów.

Biorewitalizacja wspomaga inne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak mezoterapia, nici, mikronakłuwanie, radiofrekwencja, osocze bogatopłytkowe i lasery, z którymi może być z powodzeniem łączony w jednej sesji zabiegowej. Biorewitalizacja jest zabiegiem, który można wykonać o każdej porze roku, ponieważ kwas TCA oraz inne składniki nie są fotouczulające.

Zabieg Biorewitalizacja nie wyłącza pacjenta z codziennych aktywności. To idealny zabieg bankietowy, który można zastosować przed ważnym dla Ciebie wydarzeniem bez ryzyka długiego okresu rekonwalescencji!

Dzięki temu wszystkiemu opinie o zabiegu biorewitalizacji są wyłącznie pozytywne, a dowodem tego mogą być komentarze, które znajdziesz poniżej. Zapoznaj się z nimi, a przekonasz się, że warto zdecydować się na Biorewitalizacje! Sprawdź wszystkie opnie Biorewitalizacji i umów się na wizytę jeszcze dzisiaj!

DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

Najważniejsze informacje o Biorewitalizacji

Cennik

 

Biorewitalizacja

1 zabieg 280 zł

 
 

Biorewitalizacja + krem pozabiegowy

1 zabieg +krem 400 zł

 

Skorzystaj z Biorewitalizacji skóry na bazie kwasu TCA w Opolu i Brzegu

Zainteresował Cię zabieg biorewitalizacji skóry? Pragniesz, by Twoja skóra ponownie odżyła, stała się jędrna i elastyczna? Już teraz zapisz się na biorewitalizację skóry na bazie kwasu TCA w Opolu lub Brzegu! Jako lekarz dermatolog i specjalista w kwestiach medycyny estetycznej mogę zagwarantować Ci, że zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty, a całość odbędzie się w jednym z wyspecjalizowanych gabinetów, przy użyciu sprzętu najwyższej klasy. Umów się na wizytę już dziś!

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!

  • Brzeg

  • Oława

  • Opole