Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Zabiegi regeneracyjne

Zabiegi regeneracyjne skóry, na twarz, szyję, dekolt oraz ciało

Wraz z upływającym wiekiem skóra każdego człowieka ulega procesom starzenia się, tym samym pogorszeniu ulega jej wygląd i jakość. Skóra z czasem może stać się mniej jędrna, utracić swój blask i elastyczność, a także może dojść do pojawienia się rozstępów czy cellulitu. Nie oznacza to jednak, że nie możemy na to zareagować. Jedną z najlepszych i najbardziej skutecznych opcji, które pomogą nam odżywić skórę są zabiegi regeneracyjne skóry. Dzięki nim zahamujemy pierwsze oznaki starzenia, zadbamy o odpowiednie napięcie skóry, wyrównamy koloryt i sprawimy, że nasze ciało ponownie będzie pełne blasku. Zapoznaj się z ofertą zabiegów regenerujących, wykonywanych przez doświadczonego dermatologa Sławomira Kęckiego i skorzystaj z nich już teraz!

Sprawdź wszystkie nasze zabiegi regeneracyjne

Link
Mezoterapia

Mezoterapia

metoda regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia.
Link
Mezoterapia Mikroigłowa Penem

Mezoterapia Mikroigłowa Penem

Redukcja tkanki tłuszczowej, konturowanie ciała, redukcja cellulitu, redukcja podwójnego podbródka

Jak pobudzić skórę do regeneracji?

Jak pobudzić skórę do regeneracji, jak przyspieszyć regenerację skóry czy jaki zabieg regeneracyjny wybrać? Te pytania trapią wiele osób, których skóra twarzy, szyi czy innej partii ciała utraciła na jakości. Z pomocą przychodzi oferta dr Kęckiego, który podejmuje się wykonywania zabiegów regenerujących skórę. Wśród nich możemy wyróżnić m.in. zabieg regenerujący Dermapen 4.0. Zabieg ten wykorzystuje mikroigły, które dostarczają do skóry substancje czynne, pobudzające naturalne procesy regeneracyjne skóry. Innym zabiegiem na regenerację skóry, który znajduje się w ofercie Sławomira Kęckiego to zabieg mezoterapii igłowej. Również w tym przypadku, podczas zabiegu wykorzystywane są igły, za pomocą których podawany jest do skóry preparat aktywny, pobudzający mikrokrążenie i metabolizm. Innym, równie polecanym zabiegiem jest wampirzy lifting regenerujący, zwany również zabiegiem regeneracyjnym osoczem bogatopłytkowym. Zabieg ten polega na odżywieniu i regeneracji skóry przy pomocy osocza bogatopłytkowego PRP. Każdy z zabiegów regeneracyjnych z powyższej oferty jest skuteczny i pomoże Twojej skórze w odzyskaniu dawnego blasku, elastyczności i młodego wyglądu. Przekonaj się sam – skontaktuj się i zapisz na wybrany zabieg już dzisiaj!

Regeneracja skóry – bezpieczny zabieg regenerujący w Opolu i Brzegu

Zainteresowała Cię oferta jednego z zabiegów regeneracyjnych skóry? Chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, a może już jesteś zdecydowana na jego wykonanie? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi poszczególnych zabiegów, a następnie skontaktowanie się i umówienie na wizytę! Zapewniamy przy tym, że każdy z zabiegów regeneracyjnych odbywa się w specjalistycznym gabinecie, przy wykorzystaniu najlepszego dostępnego sprzętu, a także pod okiem doświadczonego dermatologa. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zabieg przyniesie oczekiwane efekty i pozwoli Ci na pełną regenerację suchej i zniszczonej skóry. Odkryj pełną ofertę i skorzystaj z zabiegu regeneracyjnego skóry w Opolu lub Brzegu już teraz!