Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Zabiegi na łysienie

Zabiegi na łysienie

Łysienie jest problemem, który może dopaść osoby w różnym wieku. W zależności od indywidualnych zależności łysienie może nastąpić wcześniej czy późnie. Ponadto, wyróżnić można zarówno łysienie u kobiet i mężczyzn. Tak naprawdę może ono spotkać każdego z nas. Pozostaje jednak pytanie czy jest jakiś sposób na łysienie oraz jak zapobiec łysieniu? Pomocne w tych kwestiach mogą okazać się zabiegi na łysienie, przeprowadzane w gabinecie dermatologicznym i medycyny estetycznej. Z taką ofertą wychodzi dermatolog Sławomir Kęcki, który oferuje skuteczną pomoc w walce z łysieniem. Zapoznaj się z zabiegami na łysienie i skorzystaj z nich już teraz!

Sprawdź wszystkie nasze zabiegi na łysienie

Link
KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA

Link
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Co na łysienie? Zabiegi medycyny estetycznej i dermatologiczne

Każdy z nas chciałby jak najdłużej cieszyć się mocnymi, zdrowymi i lśniącymi włosami. O ile części osób pasuje brak włosów, o tyle duże grono osób nie chce ich tracić. Jak zatrzymać łysienie? Jest to możliwe, dzięki zabiegom na łysienie. Z ich pomocą zahamujemy wypadanie włosów i sprawimy, że nasze włosy zostaną z nami na dłużej. W ramach oferty dr Kęckiego wyróżnić możemy kilka zabiegów na wypadanie włosów. Wśród nich dostępne są m.in. zabieg osoczem bogatopłytkowym lub fibryną oraz karboksyterapia na łysienie. Każdy z nich stanowi gwarancję skuteczności oraz przyniesie zamierzone efekty. Jeśli chodzi o same zabiegi, pierwszy z nich wykorzystuje działanie osocza bogatopłytkowego. Zabieg ten często nazywany jest również wampirzym liftingiem. Możliwe, że część osób kojarzy go, jako zabieg poprawiający wygląd skóry, jednak jest on równie pomocny w kwestii łysienia. Z kolei zabieg karboksyterapii na łysienie jest zabiegiem, podczas którego korzysta się ze zdrowotnych właściwości dwutlenku węgla. Jest on wprowadzany pod skórę za pomocą mikroigieł i delikatnych nakłóć. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że każdy ze wspomnianych zabiegów na łysienie jest w 100% bezpieczny i stanowi gwarancję fantastycznych efektów. Przekonaj się sam i skorzystaj z zabiegu na łysienie już dzisiaj!

 
 

Zabieg na łysienie w Opolu i Brzegu

Zainteresowała Cię oferta zabiegu na łysienie? Chciałbyś z niego skorzystać i dłużej cieszyć się obecnością swoich włosów? W takim razie zachęcamy do kontaktu i umówienia wizyty na zabieg na wypadanie włosów w jednym ze specjalistycznych gabinetów dermatologicznych i medycyny estetycznej w Opolu lub Brzegu. Jednocześnie zapewniamy, że zabiegi przeciw łysieniu odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnego i najlepszego dostępnego sprzętu, pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego dermatologa Sławomira Kęckiego. Zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie każdego z nich, a następnie zapisz się na zabieg na łysienie w Opolu lub Brzegu już dzisiaj!