Laser frakcyjny

Do kogo kierowany jest laser frakcyjny CO2?

Zależy Ci na odmłodzeniu skóry, redukcji blizn potrądzikowych, przebarwień lub wygładzeniu zmarszczek? Chcesz, aby Twoja skóra wyglądała zdrowo i pozbawiona była niedoskonałości? Mamy dla Ciebie coś co na pewno spełni Twoje oczekiwania - zabieg odmładzający laserem frakcyjnym CO2.

Stosowana w nim wiązka lasera, w kontakcie ze skórą, regeneruje i powoduje jej napięcie, w wyniku takiego działania rozpoczyna się proces samoistnej regeneracji. Dzięki swoim właściwościom laser frakcyjny wykorzystywany jest najczęściej na twarz, pod oczy, policzki, czoło, szyję lub dekolt.

Z pomocą tego zabiegu możesz znacząco spłycić powstałe blizny pourazowe i te po trądziku oraz pozbyć się przebarwień i zmian pigmentacyjnych.

Zabieg laserem CO2 to najlepsza inwestycją w przyszłość!

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Szybki efekt odmładzający z wykorzystaniem lasera frakcyjnego

Efekty przed i po zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2 zauważysz już po pierwszym zabiegu. Dostrzeżesz poprawę kondycji skóry, a z upływem czasu rezultaty będą jeszcze lepsze.
Zaleca się skorzystanie z 3 zabiegów w ramach jednej serii, następnie wykonanie 1 zabiegu rocznie dla podtrzymania efektu.
Zabiegów nie wykonujemy w okresie intensywnego nasłonecznienia (latem).

Laser frakcyjny CO2 firmy Bison Medical to nowoczesne urządzenie służące do zabiegów frakcyjnych oraz chirurgii laserowej. Światło lasera jest całkowicie bezpieczne! To ono uruchamia procesy naprawcze w Twojej skórze.

Oferowana terapia użyciem lasera frakcyjnego cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentek, dzięki swojej skuteczności oraz szybkim efektom. Już po pierwszym zabiegu zauważysz widoczne zmiany! Skóra stanie się napięta, a głębokie blizny i zmarszczki zostaną spłycone.

Po wizycie, w Twoim organizmie zachodzą naturalne procesy naprawcze, które skutecznie stymulują organizm do wytwarzania nowego kolagenu, który jest istotny w procesie odmładzania.

Przywróć swojej skórze dawny blask z pomocą lasera frakcyjnego CO2!

Cena zabiegu laserem frakcyjnym CO2 w Brzegu

Twarz
1100 zł
Twarz i szyja
1300 zł
Twarz, szyja i dekolt
1500 zł
Policzki
600 zł
Czoło
400 zł

Cena zabiegu laserem frakcyjnym CO2 w Opolu

Twarz
1200 zł
Twarz i szyja
1900 zł
Twarz, szyja i dekolt
2400 zł
Policzki
800 zł

Skorzystaj odmładzania lasera frakcyjnego CO2 w Opolu lub Brzegu

Chcesz skorzystać z profesjonalnego, bezbolesnego i skutecznego zabiegu laserem frakcyjnym w Opolu lub Brzegu? ? Interesuje Cię pozbycie się blizn, śladów potrądzikowych, przebarwień, zmarszczek? Jako lekarz dermatolog i specjalista z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzam skuteczne i bezbolesne zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 w Opolu lub Brzegu w jednym z moich gabinetów. W leczeniu wykorzystuję nowoczesny sprzęt gwarantujący widoczne rezultaty już po pierwszej wizycie. Wybierz dogodny dla siebie gabinet i umów się na odmładzanie laserem frakcyjnym już dziś!

Opinie naszych klientek

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i umów się na wizytę już dzisiaj!