Laser frakcyjny

Do kogo kierowany jest laser frakcyjny?

Koszty zabiegu w Brzegu

Jeśli zależy Ci na odmłodzeniu skóry lub wygładzeniu zmarszczek to zabieg laserowy powinien Cię zadowolić. Laser frakcyjny regeneruje i powoduje napięcie skóry. Dzięki temu zabiegowi możesz spłycić blizny pourazowe i potrądzikowe oraz pozbyć się przebarwień i zmian pigmentacyjnych.
Zabieg laserem frakcyjnym najlepszą inwestycją w przyszłość!

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Szybki efekt

Już po pierwszym zabiegu zauważysz poprawę kondycji skóry, a z upływem czasu rezultaty będą jeszcze lepsze. Zaleca się skorzystanie z 3 zabiegów w ramach jednej serii, następnie wykonanie 1 zabiegu rocznie dla podtrzymania efektu.
Zabiegów nie wykonujemy w okresie intensywnego nasłonecznienia (latem).

Laser frakcyjny CO2 firmy Bison Medical to nowoczesne urządzenie służące do zabiegów frakcyjnych oraz chirurgii laserowej. Światło lasera jest całkowicie bezpieczne! To ono uruchamia procesy naprawcze w Twojej skórze.

Oferowana terapia cieszy się uznaniem wśród pacjentek, dzięki swojej skuteczności oraz szybkim efektom. Już po zabiegu zauważysz pierwsze zmiany! Skóra stanie się napięta, a głębokie blizny i zmarszczki zostaną spłycone.

Po wizycie, w Twoim organizmie zachodzą naturalne procesy naprawcze, które skutecznie stymulują organizm do wytwarzania nowego kolagenu, który jest istotny w procesie odmładzania. Przywróć swojej skórze dawny blask!

Koszty zabiegu w Brzegu

Twarz

1100 zł

Twarz i szyja

1300 zł

Twarz, szyja i dekolt

1500 zł

Policzki

600 zł

Czoło

400 zł

Koszty zabiegu w Opolu

Twarz

1200 zł

Twarz i szyja

1900 zł

Twarz, szyja i dekolt

2400 zł

Policzki

800 zł