Laser frakcyjny CO2

Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego lasera frakcyjnego CO2. Wykorzystując technologię laserową odmładzamy oraz regenerujemy skórę. Przy pomocy lasera frakcyjnego CO2 mamy możliwość usunięcia wyrośli skórnych i przebarwień, a także redukcji zmarszczek czy blizn. Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanego, termicznego uszkodzenia naskórka pod wpływem działania mikroskopijnych wiązek światła laserowego. W następstwie działania lasera dochodzi do syntezy nowego kolagenu i spłycone zostają blizny potrądzikowe oraz uzyskujemy doskonały efekt anty-aging. Odpowiednia końcówka chirurgiczna daje nam natomiast możliwość precyzyjnego usunięcia takich zmian jak włókniaki, prosaki, czy kępki żółte.

LASER FRAKCYJNY CO2 - resurfacing, usuwanie przebarwień

Zabieg laserem frakcyjnym CO2 skutkuje złuszczeniem naskórka, co prowadzi do wyrównania kolorytu skóry usuwając przebarwienia oraz zmiany pigmentacyjne. Laser frakcyjny CO2 to także jeden z najskuteczniejszych zabiegów regenerujących skórę. Zabiegi z użyciem lasera CO2 pozwalają zredukować drobne zmarszczki, a poprzez stymulację do odnowy skóry wyraźnie poprawić jej napięcie.
Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na swój zabieg online lub zadzwoń do nas

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny CO2 w skrócie

Laser frakcyjny CO2 przeciwwskazania

  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Choroby (autoimmunologiczne, wirusowe, bakteryjne)
  • Cukrzyca
  • Choroba nowotorowa
  • Stosowanie leków, powodujących rozrzedzenie krwi

Jak przyspieszyć gojenie po laserze frakcyjnym?

Po zabiegu laserem frakcyjnym należy stosować kremy regenerująco-kojące np krem Zinalfat, Cicalfat. Pamiętaj jednak, że krem wolno stosować dopiero od 2 dnia po zabiegu. Bardzo istotne jest też, aby po laserze frakcyjnym nie korzystać z kosmetyków, które mogą podrażniać miejsce poddawane zabiegowi.

Laser frakcyjny jak się przygotować?

Kilka podstawowych porad przed laserem frakcyjnym to: unikać słońca i/lub solarium – skóra nie powinna być opalona. Ponadto nie należy korzystać z kremów zawierających retinol oraz leków światło-uczulających.

Laser frakcyjny czy boli?

Zabieg laserem frakcyjnym CO2 jest mało bolesny, stosujemy krem znieczulający ok. godzinę przed zabiegiem.

Laser frakcyjny gdzie wykonać zabieg?

Zachęcamy do skorzystania z zabiegu laserem frakcyjnym i usuwania blizn, rozstępów oraz przebarwień w Opolu lub Brzegu, pod kontrolą lekarza

Efekty z wykorzystaniem lasera frakcyjnego

Efekty po zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2 zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Odbudowa skóry widoczna będzie po okresie 4-6 tygodni.
Zaleca się skorzystanie z 3 zabiegów w ramach jednej serii, następnie wykonanie 1 zabiegu rocznie dla podtrzymania efektu.
Zabiegów nie wykonujemy w okresie intensywnego nasłonecznienia (latem).

Laser frakcyjny CO2 firmy Bison Medical to nowoczesne urządzenie służące do zabiegów frakcyjnych oraz chirurgii laserowej. Podczas zabiegu parametry lasera są dostosowane przez lekarza indywidulanie dla każdego Pacjenta, w zależności od jego potrzeb. Skóra staje się napięta, a głębokie blizny i zmarszczki zostają spłycone. Odbudowa skóry widoczna będzie po okresie 4-6 tygodni, dalsze procesy naprawcze będą regenerowały skórę przez następne 9-12 miesięcy. Efekt przebudowy jest trwały.

Specjalizujemy się w laserowym usuwaniu kępek żółtych

W naszym Gabinecie używamy lasera frakcyjnego CO2 do usuwania kępek żółtych powiek. Zabieg cechują doskonałe efekty pozabiegowe oraz brak powikłań. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów.

LASER FRAKCYJNY CO2 - Usuwanie blizn

Z pomocą lasera frakcyjnego CO2 możemy usunąć lub znacznie zmniejszyć blizny potrądzikowe, po oparzeniu, pooperacyjne oraz inne. Jest to jedna z najczęściej wybieranych metod, jest bezpieczna a efekty są długotrwałe. Wykorzystując nowoczesny laser frakcyjny CO2 możemy skutecznie poprawić wygląd zarówno blizn zanikowych, jak i przerostowych.

Cennik Brzeg

Twarz

1200 zł

Twarz i szyja

1600 zł

Twarz, szyja i dekolt

2000 zł

Policzki

600 zł

Czoło

400 zł

Cennik Opole

Twarz

1200 zł

Twarz i szyja

1900 zł

Twarz, szyja i dekolt

2400 zł

Policzki

800 zł

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów laserem frakcyjnym CO2 w Opolu lub Brzegu

Wykonujemy skuteczne zabiegi laserem frakcyjnym w Opolu lub Brzegu wykorzystując nowoczesny sprzęt gwarantujący widoczne rezultaty już po pierwszej wizycie.

Opinie naszych klientek

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!