Laser frakcyjny

Do kogo kierowany jest laser frakcyjny CO2?

Zależy Ci na odmłodzeniu skóry, redukcji blizn potrądzikowych, przebarwień lub wygładzeniu zmarszczek? Chcesz, aby Twoja skóra wyglądała zdrowo i pozbawiona była niedoskonałości? Mamy dla Ciebie coś co na pewno spełni Twoje oczekiwania - zabieg odmładzający laserem frakcyjnym CO2.

Stosowana w nim wiązka lasera, w kontakcie ze skórą, regeneruje i powoduje jej napięcie, w wyniku takiego działania rozpoczyna się proces samoistnej regeneracji. Dzięki swoim właściwościom laser frakcyjny wykorzystywany jest najczęściej na twarz, pod oczy, policzki, czoło, szyję lub dekolt.

Z pomocą tego zabiegu możesz znacząco spłycić powstałe blizny pourazowe i te po trądziku oraz pozbyć się przebarwień i zmian pigmentacyjnych.

Zabieg laserem CO2 to najlepsza inwestycją w przyszłość!

LASER FRAKCYJNY CO2 - resurfacing, usuwanie przebarwień

Jednym z efektów lasera frakcyjnego jest usuwanie przebarwień. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 zalecany jest do różnego rodzaju przebarwień, w tym tych posłonecznych, bądź pociągowych. Laser frakcyjny CO2 to jeden z najskuteczniejszych zabiegów w tej kwestii. Natomiast po przeprowadzonym zabiegu, jeśli Twoja skóra jest wrażliwa na przebarwienia warto zastosować specjalny krem, w miejscu, którego dotyczył laser frakcyjny.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Szybki efekt odmładzający z wykorzystaniem lasera frakcyjnego

Efekty przed i po zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2 zauważysz już po pierwszym zabiegu. Dostrzeżesz poprawę kondycji skóry, a z upływem czasu rezultaty będą jeszcze lepsze.
Zaleca się skorzystanie z 3 zabiegów w ramach jednej serii, następnie wykonanie 1 zabiegu rocznie dla podtrzymania efektu.
Zabiegów nie wykonujemy w okresie intensywnego nasłonecznienia (latem).

Laser frakcyjny CO2 firmy Bison Medical to nowoczesne urządzenie służące do zabiegów frakcyjnych oraz chirurgii laserowej. Światło lasera jest całkowicie bezpieczne! To ono uruchamia procesy naprawcze w Twojej skórze.

Oferowana terapia użyciem lasera frakcyjnego cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentek, dzięki swojej skuteczności oraz szybkim efektom. Już po pierwszym zabiegu zauważysz widoczne zmiany! Skóra stanie się napięta, a głębokie blizny i zmarszczki zostaną spłycone.

Po wizycie, w Twoim organizmie zachodzą naturalne procesy naprawcze, które skutecznie stymulują organizm do wytwarzania nowego kolagenu, który jest istotny w procesie odmładzania.

Przywróć swojej skórze dawny blask z pomocą lasera frakcyjnego CO2!

LASER FRAKCYJNY CO2 - Usuwanie rozstępów

Laser CO2 efekty przynosi również niesamowite, jeśli chodzi o usuwanie rozstępów. Laser na rozstępy to jeden z najskuteczniejszych sposób na pozbycie się niechcianych blizn, powstałych, gdy skóra nie jest wystarczająco elastyczna i dochodzi do jej pęknięcia. Jeśli więc zmagasz się z tym problemem koniecznie wypróbuj laser frakcyjny na rozstępy.

LASER FRAKCYJNY CO2 - Usuwanie blizn

Z pomocą lasera frakcyjnego CO2 bardzo łatwo możesz również pozbyć się blizn. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdy chodzi o laserowe usuwanie blizn potrądzikowych, po oparzeniu, pooperacyjnych, powypadkowych oraz innych. Laser CO2 cechuje się tym, że w znakomity i bezbolesny sposób pozwala pozbyć się blizn z cała pacjenta.

Laser frakcyjny CO2 przeciwwskazania

Przeciwwskazania do lasera frakcyjnego są następujące:

  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Choroby (autoimmunologiczne, wirusowe, bakteryjne)
  • Cukrzyca
  • Nowotwór
  • Stosowanie leków, powodujących rozrzedzenie krwi

Laser frakcyjny po zabiegu

Postępowanie po zabiegu laserem frakcyjnym nie jest mocno wymagające. Miejsce poddawane zabiegowi laserem CO2 należy smarować kremem oraz zabezpieczać kremem z filtrem przeciwsłonecznym. Dodatkowo nie należy wystawiać tego miejsca bezpośrednio na działanie promieni słonecznych oraz unikać sauny i solarium przez 2 tygodnie od zabiegu laserem frakcyjnym CO2.

Jak przygotować się do zabiegu laserem frakcyjnym

Tydzień przed zabiegiem laserem frakcyjnym należy odstawić różnego rodzaju preparaty, w których składzie znajduje się witamina A, C , E. Nie należy również stosować kremów i maści zawierających sterydów. Natomiast ostatnie 4 dni przed zabiegiem laserem CO2 nie wolno zażywać leków z kwasem acetylosalicylowym, ani leków przeciwbólowych. Przed zabiegiem laserem frakcyjnym CO2 ważnym jest również, by poinformować lekarza o wszelkich uczuleniach, zażywanych lekach oraz chorobach pacjenta.

Laser frakcyjny CO2 cena – Brzeg

Twarz

1100 zł

Twarz i szyja

1500 zł

Twarz, szyja i dekolt

1900 zł

Policzki

600 zł

Czoło

400 zł

Laser frakcyjny CO2 cena – Opole

Twarz

1200 zł

Twarz i szyja

1900 zł

Twarz, szyja i dekolt

2400 zł

Policzki

800 zł

Skorzystaj odmładzania lasera frakcyjnego CO2 w Opolu lub Brzegu

Chcesz skorzystać z profesjonalnego, bezbolesnego i skutecznego zabiegu laserem frakcyjnym w Opolu lub Brzegu? ? Interesuje Cię pozbycie się blizn, śladów potrądzikowych, przebarwień, zmarszczek? Jako lekarz dermatolog i specjalista z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzam skuteczne i bezbolesne zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 w Opolu lub Brzegu w jednym z moich gabinetów. W leczeniu wykorzystuję nowoczesny sprzęt gwarantujący widoczne rezultaty już po pierwszej wizycie. Wybierz dogodny dla siebie gabinet i umów się na odmładzanie laserem frakcyjnym już dziś!

Opinie naszych klientek

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i umów się na wizytę już dzisiaj!