Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Dermatologia

Zabiegi dermatologiczne

Dermatologia to dziedzina medycyny, która skoncentrowana jest na różnego rodzaju chorobach skóry, a także badaniach frakcji czy struktury skóry. Co więcej, dermatolog specjalizuje się również w chorobach paznokci oraz włosów. Jeśli więc zmagasz się z problemami skórnymi, a Twoja cera nie wygląda estetycznie – zapoznaj się z naszą ofertą! Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalne porady dermatologiczne, pomoc w leczeniu trądziku czy dermatoskopowe badanie znamion. Poza tym specjalizujemy się także w specjalizacjach połączonych z dermatologią, w tym medycyną estetyczną, wenerologią czy dermatochirurgią. Sprawdź naszą ofertę i umów się na wizytę już dziś!

Sprawdź wszystkie nasze zabiegi dermatologiczne

Link
Dermatochirurgia

Dermatochirurgia

Link
LECZENIE TRĄDZIKU

LECZENIE TRĄDZIKU

Link
DERMATOSKOPOWE BADANIE ZNAMION

DERMATOSKOPOWE BADANIE ZNAMION

Dermatologia estetyczna – zadbaj o swój wygląd

Problemy skórne towarzyszą ludziom w każdym wieku. Pomimo, że trądzik głównie kojarzony jest z osobami w wieku nastoletnim, równie często z problemem tym zmagają się także dorośli. Niemniej nie jest to jedyna choroba skóry, która negatywnie wpływa na wygląd i kondycję skóry. Innymi schorzeniami są grzybica, brodawki, łuszczyca, a nawet łupież czy atopowe zapalenie skóry. We wszystkich przypadkach nieocenioną pomoc stanowi dermatolog, który odpowiednio oceni stan skóry, dobierze metodę leczenia oraz niezbędne leki. Dlatego też, gdy wygląd Twojej skóry Cię nie zadowala, skorzystaj z usług dermatologa Sławomira Kęckiego – specjalisty z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej! Umów się na wizytę w jednym z naszych gabinetów dermatologicznych już dzisiaj!

 
 

Dermatologia Opole i Brzeg

Nasze gabinety zlokalizowane są w dwóch miastach – Opolu oraz Brzegu. Dzięki temu możesz skorzystać z usług doświadczonego dermatologa w miejscu najbardziej przystępnym dla siebie. Zapewniamy przy tym, że zarówno gabinet dermatologiczny w Opolu, jak i gabinet dermatologiczny w Brzegu wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt o wysokiej jakości. Dzięki temu nasze usługi świadczone są na najwyższych standardach. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z usług dermatologa Opole lub Brzeg – zapisz się jeszcze dzisiaj!