Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Zabiegi na rozstępy i blizny potrądzikowe

Zabiegi na rozstępy i blizny potrądzikowe

Trądzik jest chorobą skóry, która najczęściej kojarzy nam się z osobami w wieku nastoletnim. Wbrew temu może ona dotykać zarówno nastolatków, jak i osoby starsze. Niejednokrotnie wynikiem trądziku są nieestetyczne blizny potrądzikowe, które w dużym stopniu wpływają negatywnie na wygląd naszej skóry. Podobnie wygląda to w przypadku innych blizn czy rozstępów, które pojawiają podczas znacznych rozciągnięć skóry, np. podczas dojrzewania, szybkiego przybrania na wadze czy zmianach kształtu sylwetki. Wszystkie te zmiany skórne wydają się trudne do zlikwidowania, a przy tym sprawiają, że nie czujemy się już tak samo piękni. Pozostaje zatem pytanie czy da się usunąć rozstępy i blizny po trądziku lub jak zlikwidować blizny potrądzikowe i rozstępy? Dobrym sposobem jest skorzystanie z zabiegów na blizny potrądzikowe i rozstępy, które skutecznie usuwają niedoskonałości i pozwalają na nowo poczuć się odpowiednio w swoim ciele. Zapoznaj się z ofertą zabiegów na rozstępy i blizny potrądzikowe dermatologa Sławomira Kęckiego i zapisz się na wybrany przez siebie zabieg już teraz!

Sprawdź wszystkie nasze zabiegi na rozstępy

Link
Mezoterapia mikroigłowa Penem

Mezoterapia mikroigłowa Penem

Redukcja tkanki tłuszczowej, konturowanie ciała, redukcja cellulitu, redukcja podwójnego podbródka
Link
KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA

Link
Frakcyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa

Frakcyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa

Odmładza, napina skórę, redukuje blizny lub rozstępy

Przyczyny rozstępów i trądziku

Rozstępy to rozdarcia tkanki łącznej, które przypominają blizny skórne. Powstają one na skutek znacznych rozciągnięć skóry, a do głównych przyczyn rozstępów można zaliczyć m.in. szybkie przybieranie na wadze, szybki przyrost masy mięśniowej, najczęściej wśród osób aktywnie uprawiających sport, przyjmowanie leków steroidowych, słabszą kondycję skóry lub jej rozciąganie, a także działanie hormonów. Blizny po trądziku powstają natomiast na skutek trądziku, który spowodowany może być m.in. poprzez skłonności genetyczne, nieprawidłową dietę, palenie tytoniu czy nieprawidłową dbałość o higienę.

 
 

Jak pozbyć się rozstępów i blizn potrądzikowych?

Usunięcie rozstępów czy blizn potrądzikowych dla części osób wydaje się trudne, bądź nawet niemożliwe. Domowe sposoby zazwyczaj nie są zbyt skutecznie i nie zagwarantują przywrócenia dawnej kondycji naszej skóry Niemniej, jest skuteczny sposób, aby nasza skóra odzyskała dawny wygląd i blask. Jedną z najlepszych opcji jest skorzystanie z zabiegu na blizny po trądziku, rozstępy czy inne blizny. Z pomocą przychodzi w tym miejscu oferta dr Kęckiego, który podejmuje się wykonywania zabiegów dermatologicznych i medycyny estetycznej, których celem jest usuwanie rozstępów i blizn. Wśród dostępnych zabiegów wyróżnić można m.in. zabieg Dermapen, karboksyterapię czy Secret RF 2.0 na rozstępy i blizny potrądzikowe. Każdy z nich jest skutecznym sposobem na zamaskowanie czy całkowite usunięcie naszych niedoskonałości w postaci blizn. Pierwszy z zabiegów usuwania rozstępów i blizn potrądzikowych, Dermapen wykorzystuje nakłucia mikroigłami, które dostarczają skórze substancji czynnych, pobudzających stymulację fibroblastów. Tym samym skóra dostaje impuls do swoich naturalnych zdolności regenerujących. Z kolei karboksyterapia na rozstępy i blizny korzysta z właściwości dwutlenku węgla, który dostarczany jest do skóry za pomocą igieł. Ostatni z zabiegów – Secret RF na rozstępy i blizny pomaga usunąć rozstępy dzięki cienkim igłom i wykorzystaniu fal radiowych. Każdy ze wspomnianych zabiegów na usuwanie rozstępów i blizn Jakie zabiegi na rozstępy i blizny potrądzikowe oferują największą skuteczność? Wśród dostępnych zabiegów wyróżnić można m.in. zabieg Dermapen, karboksyterapię czy Secret RF 2.0 na rozstępy i blizny potrądzikowe. Każdy z nich jest skutecznym sposobem na zamaskowanie czy całkowite usunięcie naszych niedoskonałości w postaci blizn. Pierwszy z zabiegów usuwania rozstępów i blizn potrądzikowych, Dermapen wykorzystuje nakłucia mikroigłami, które dostarczają skórze substancji czynnych, pobudzających stymulację fibroblastów. Tym samym skóra dostaje impuls do swoich naturalnych zdolności regenerujących. Z kolei karboksyterapia na rozstępy i blizny korzysta z właściwości dwutlenku węgla, który dostarczany jest do skóry za pomocą igieł. Ostatni z zabiegów – Secret RF na rozstępy i blizny pomaga usunąć rozstępy dzięki cienkim igłom i wykorzystaniu fal radiowych. Każdy ze wspomnianych zabiegów na usuwanie rozstępów i blizn cechuje się skutecznością i doskonałymi efektami, które za sobą niesie. Przekonaj się sam i zapisz na wybrany zabieg już teraz!

 
 

Usuwanie rozstępów i blizn potrądzikowych w Opolu i Brzegu

Zainteresowała Cię oferta usuwania blizn po trądziku i rozstępów? Chciałbyś zapisać się na jeden z zabiegów? A może wolisz zacząć od uzyskania szczegółowych informacji odnośnie każdego z nich? Zapoznaj się z pełną ofertą Sławomira Kęckiego, a następnie skontaktuj się i zapisz na wybrany przez siebie zabieg! Każdy z nich odbywa się w jednym ze specjalistycznych gabinetów w Opolu lub Brzegu, przy wykorzystaniu nowoczesnego i zaawansowanego sprzętu. Dodatkowo zabiegi na usuwanie blizn po trądziku i rozstępów przebiegają pod okiem doświadczonego dermatologa, którego umiejętności pozwalają na uzyskanie zadowalających efektów i skuteczną redukcję rozstępów i blizn potrądzikowych. Przekonaj się sam i umów na zabieg na rozstępy lub blizny potrądzikowe w Opolu lub Brzegu jeszcze dzisiaj!