Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Zabiegi na przebarwienia

Zabiegi na przebarwienia

Wpływ na kolor skóry ma wiele czynników. Jest on spowodowany poprzez m.in. fototyp danej osoby, czas, przez który wystawialiśmy naszą skórę na działalność promieni słonecznych oraz inne czynniki zewnętrze i wewnętrzne organizmu. Wśród tych drugich możemy wyróżnić np. choroby skórne, które nierzadko są efektem blizn, zmian wyglądu skóry czy właśnie przebarwień skóry. Przebarwienia mogą spowodować, że nasza skóra wygląda nieestetycznie, a my sami nie czujemy się dobrze w swoim ciele. W tym miejscu z ofertą wychodzi dermatolog Sławomir Kęcki, który podejmuje się wykonywania zabiegów na przebarwienia. Dzięki temu masz możliwość usunięcia przebarwień i odzyskania swojego dawnego blasku. Zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów na usunięcie przebarwień i wybierz opcję, która najbardziej Cię zadowala!

Sprawdź wszystkie nasze zabiegi na przebarwienia

Link
Laser frakcyjny

Laser frakcyjny

Poprawi napięcie skóry Twojej twarzy, szyi oraz zlikwiduje i spłyci blizny potrądzikowe.
Link
Depigmentacja skóry specjalistyczną maską

Depigmentacja skóry specjalistyczną maską

Link
Mezoterapia mikroigłowa Penem

Mezoterapia mikroigłowa Penem

Redukcja tkanki tłuszczowej, konturowanie ciała, redukcja cellulitu, redukcja podwójnego podbródka

 

Jakie zabiegi na przebarwienia?

Jeśli cierpisz na przebarwienia na twarzy, skórze czy po trądziku to powyższe zabiegi są doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie! Dzięki nim Twoja skóra ponownie stanie się atrakcyjna, pełna blasku i olśniewająca, a Ty sama na nowo polubisz samą siebie. Wystarczy, że zapoznasz się z propozycjami zabiegów na przebarwienia skóry i skorzystasz z jednego z nich. Do Twojego wyboru pozostają m.in. zabieg laserem Alma Hormony DVL, Cosmelan lub Dermapen na przebarwienia. Każdy z nich jest skutecznym rozwiązaniem, którego efekty na pewno Cię zadowolą. Pierwszy ze wspomnianych zabiegów, czyli zabieg na przebarwienia laserem Alma Hormony DVL, jak sama nazwa wskazuje, odbywa się przy wykorzystaniu lasera. Cechuje go wysoka skuteczność i natychmiastowe efekty, które od razu dostrzeżesz. W przypadku zabiegu Cosmelan na przebarwienia na skórę nakłada się specjalną maskę, która jest w stanie zniwelować nawet 95% przebarwień! Natomiast ostatni z zabiegów, a więc Dermapen na przebarwienia korzysta z nakłuć przy pomocy niewielkich igieł. Podczas nakłucia do skóry podawane są substancje czynne, w wyniku czego następuje redukcja przebarwień, a skóra odzyskuje swój naturalny koloryt. Odkryj całą gamę zabiegów na przebarwienia skórne i zapisz się na wizytę jeszcze dzisiaj!

 
 

Zabieg na przebarwienia w Opolu i Brzegu

Chcesz skorzystać z zabiegu na przebarwienia? A może chcesz najpierw uzyskać więcej szczegółowych informacji odnośnie wybranego zabiegu? W takim razie zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi zabiegami, a następnie wybór odpowiedniego dla siebie. Z naszej strony pragniemy zapewnić, że wszystkie zabiegi usuwające przebarwienia skóry przebiegają w sposób bezpieczny, w specjalistycznym gabinecie i przy wykorzystaniu najlepszego dostępnego sprzętu. Ponadto, za zabiegi usuwające przebarwienia odpowiada doświadczony dermatolog Sławomir Kęcki, który pomógł już wielu klientkom z całej Polski. Jeśli i Ty pragniesz odmienić wygląd swojej skóry – zapoznaj się z ofertą zabiegów na przebarwienia w Opolu lub Brzegu i umów się na wizytę już teraz!