Kwas hialuronowy

Kwas Hialuronowy - komu może pomóc ten zabieg?

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego dedykowane są osobom, które pragną skorygować niedoskonałości pojawiające się na ich twarzy wraz z upływem czasu.
Jest to preparat dobrze tolerowany przez nasze tkanki oraz doskonale się z nimi integrujący. Jego mnogość zastosowań pozwala mi w zdecydowany sposób wpłynąć zarówno na wygląd jak i samoocenę moich klientów. Przy jego pomocy kwasu hialuronowego można między innymi poprawić kontur ust, powiększyć je, dodać im jędrności oraz zmysłowości.

Kwas hialuronowy doskonale sprawdza się także podczas wypełniania zmarszczek czy redukcji przebarwień. Pomaga skorygować owal twarzy, a także umożliwia wyeksponowanie policzków.

W swoim gabinecie medycyny estetycznej używam wyłącznie sprawdzonych kwasów hialuronowych na twarz, najwyższej jakości, produkowanych przez wiodące firmy na świecie, dzięki czemu mam pewność, iż efekty zabiegu utrzymują się ponad 12 miesięcy.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

 • Trwały efekt
 • Bez bólu
 • Skutecznie

Juvederm ULTRA - subtelny sposób by wydobyć głębię Twojego piękna na długo!

Dzięki unikalnemu połączeniu specjalnej formy usieciowanej matrycy 3D kwasu hialuronowego oraz środka znieczulającego miejscowo, zabieg wypełnienia zmarszczek kwasem staje się bardzo komfortowy zarówno dla lekarza jak i pacjenta:

 • unikalna gładka konsystencja żelu zapewnia łatwość iniekcji a jednocześnie wysoką precyzję podania (nawet w płytkie warstwy skóry właściwej)
 • substancja znieczulająca zmniejsza ból w trakcie zabiegu oraz podczas masowania i po wyjściu z gabinetu lekarskiego. Zaczerwienienie i obrzęk są mniejsze –dzięki czemu pacjent może od razu powrócić do swoich codziennych zajęć bez obaw że ktoś zauważy wykonany zabieg.

Juvederm ULTRA na bazie kwasu hialuronowego

To nowa generacja wypełniaczy zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego z dodatkiem substancji znieczulającej, które w szybki i mało-bolesny sposób przywrócą naturalne piękno tych okolic twarzy, które są najbardziej narażona na powstanie fałdów i zmarszczek statycznych.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Jednymi z najczęstszych zastosowań kwasu hialuronowego powiększanie, modelowanie, wypełnianie ust kwasem hialuronowym. To proces, z którego bardzo chętnie korzysta mnóstwo kobiet. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego usta stają się pełniejsze, lepiej wymodelowane i prezentują się znakomicie.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy znalazł również zastosowanie w zniwelowaniu oznak starzenia się skóry. Wiele pacjentów często decyduje się na wypełnianie i usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Pozwala to na odmłodzenie skóry i nadania jej atrakcyjnego wyglądu.

Aktualnie na rynku istnieje kilka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. W moim gabinecie do korekcji fałdów nosowo-policzkowych, modelowania twarzy czy usuwania innych niedoskonałości stosuje kwas hialuronowy linii JUVEDERM ULTRA.

Kwas hialuronowy cena

JUVEDERM ULTRA SMILE

700 zł

– wypełnianie, nawilżanie, modelowanie ust

JUVEDERM ULTRA 3

900 zł

– wypełnianie fałdów nosowo – policzkowych

JUVEDERM ULTRA 4

950 zł

– wypełnianie fałdów nosowo – policzkowych

JUVEDERM VOLUMA

od 1000 zł

– volumetria twarzy – nadawanie objętości policzkom, korekcja brody


Kwas hialuronowy zalecenia po zabiegu

Po zabiegu z kwasem hialuronowym należy zadbać o higienę miejsca poddawanego zabiegowi, a także unikać bezpośredniego działania słońca na miejsce wstrzykiwania kwasu.


Kwas hialuronowy efekty

Po jakim czasie widać efekty kwasu hialuronowego? Są one widoczne natychmiast po przeprowadzonym zabiegu. Jak długo utrzymuje się kwas hialuronowy? Jego efekt jest mocno widoczny przez najbliższy rok od zabiegu. W późniejszym czasie działanie kwasu hialuronowego stopniowo maleje.

Skutki uboczne kwasu hialuronowego

 • Ból i obrzęk w miejscu wstrzykiwania kwasu hialuronowego, który może utrzymywać się w ciągu najbliższych dni od zabiegu
 • Nadwrażliwość w miejscu przeprowadzania zabiegu kwasem hialuronowym
 • Świąd

Przeciwwskazania do kwasu hialuronowego

 • Okres laktacji i ciąży
 • Choroby i stany zapalne skóry
 • Nowotwór
 • Alergia lub wrażliwość na kwas hialuronowy

Zabiegi z kwasem hialuronowym w Opolu i Brzegu!

Interesuje Cię profesjonalny i skuteczny zabieg z kwasem hialuronowym? Chcesz wypełnić zmarszczki, powiększyć usta bądź zredukować przebarwienia na twarzy? Wydobądź głębię Twojego piękna na długo! Skorzystaj z zabiegu kwasem hialuronowym w Opolu lub Brzegu, w jednym z gabinetów medycyny estetycznej. Dołącz do grona zadowolonych pacjentek i umów się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego! Zapewniam, że ostrzykiwanie kwasem hialuronowym jest w pełni bezpieczne, a przy tym stanowi najlepszą gwarancję efektów. Poddaj się usuwaniu zmarszczek w Opolu i Brzegu oraz innym zabiegom z kwasem hialuronowym w Opolu i Brzegu już dziś!

Opinie naszych klientek

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i umów się na wizytę już dzisiaj!