Kwas hialuronowy

Kwas Hialuronowy - komu może pomóc ten zabieg?

Zabiegi kwasem hialuronowym mają na celu korekcję niedoskonałości pojawiających się na naszej twarzy wraz z upływającym czasem. Z jego pomocą mogę poprawić kontur ust i powiększyć je oraz wygładzić bruzdy nosowo - wargowe, poprawić owal twarzy tak aby przywrócić jej utraconą objętość. Kwas hialuronowy jest doskonale tolerowany przez nasze tkanki, doskonale integruje się z nimi a efekty leczenia długo się utrzymują. W mej praktyce używam kwasu hialuronowego produkowanego przez wiodące firmy na świecie.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Juvederm ULTRA to subtelny sposób by wydobyć głębię piękna na długo!

Dzięki unikalnemu połączeniu specjalnej formy usieciowanej matrycy 3D kwasu hialuronowego oraz środka znieczulającego miejscowo, zabieg wypełnienia zmarszczek staje się bardzo komfortowy zarówno dla lekarza jak i pacjenta:

 

  • unikalna gładka konsystencja żelu zapewnia łatwość iniekcji a jednocześnie wysoką precyzję podania (nawet w płytkie warstwy skóry właściwej)
  • substancja znieczulająca zmniejsza ból w trakcie zabiegu oraz podczas masowania i po wyjściu z gabinetu lekarskiego. Zaczerwienienie i obrzęk są mniejsze –dzięki czemu pacjent może od razu powrócić do swoich codziennych zajęć bez obaw że ktoś zauważy wykonany zabieg.

JUVEDERM ULTRA SMILE

700 zł

– wypełnianie, nawilżanie, modelowanie ust

JUVEDERM ULTRA 3

900 zł

– wypełnianie fałdów nosowo – policzkowych

JUVEDERM ULTRA 4

950 zł

– wypełnianie fałdów nosowo – policzkowych

JUVEDERM VOLUMA

od 1000 zł

– volumetria twarzy – nadawanie objętości policzkom, korekcja brody

Juvederm ULTRA

To nowa generacja wypełniaczy zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego z dodatkiem substancji znieczulającej, które w szybki i mało-bolesny sposób przywrócą naturalne piękno tych okolic twarzy, które są najbardziej narażona na powstanie fałdów i zmarszczek statycznych.


Aktualnie na rynku istnieje kilka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. W moim gabinecie do korekcji fałdów nosowo-policzkowych, modelowania twarzy czy usuwania innych niedoskonałości stosuje kwas hialuronowy linii JUVEDERM ULTRA.