Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Kwas hialuronowy

Poznaj zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to naturalny składnik naszej skóry. Jego zadaniem ustrojowym, jest wiązanie wody. Niestety z wiekiem jego ilość zmniejsza się, przez co skóra traci swoją sprężystość, jędrność i nawilżenie. Zmniejsza się także napięcie skóry i zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego dedykowane są zatem osobom, które pragną skorygować niedoskonałości pojawiające się na ich twarzy wraz z upływem czasu. Jest to preparat dobrze tolerowany przez nasze tkanki oraz doskonale się z nimi integrujący. Jego mnogość zastosowań pozwala w zdecydowany sposób wpłynąć zarówno na wygląd jak i samoocenę pacjentów. Przy pomocy kwasu hialuronowego można między innymi poprawić kontur ust, powiększyć je, dodać im jędrności oraz zmysłowości. Kwas hialuronowy doskonale sprawdza się także podczas wypełniania zmarszczek, dodatkowo stymulując produkcję nowego kolagenu. Pomaga skorygować owal twarzy, a także umożliwia wyeksponowanie policzków.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej używamy wyłącznie sprawdzonych kwasów hialuronowych, najwyższej jakości, produkowanych przez wiodące firmy na świecie, dzięki czemu mamy pewność, iż efekty zabiegu utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

DSC_6726-Edit-1000x1000

Zapraszamy do rejestracji online lub poprzez kontakt telefoniczny

kwas_hialurycynowy

Kwas hialuronowy – subtelny sposób by wydobyć głębię Twojego piękna

Dzięki unikalnemu połączeniu specjalnej formy usieciowanej matrycy 3D kwasu hialuronowego oraz środka znieczulającego miejscowo, zabieg wypełnienia zmarszczek kwasem staje się bardzo komfortowy zarówno dla lekarza jak i pacjenta:

 

  • unikalna gładka konsystencja żelu zapewnia łatwość iniekcji, a jednocześnie wysoką precyzję podania (nawet w płytkie warstwy skóry właściwej)
  • substancja znieczulająca zmniejsza ból w trakcie zabiegu oraz podczas masowania i po wyjściu z gabinetu lekarskiego. Zaczerwienienie i obrzęk są mniejsze –dzięki czemu pacjent może od razu powrócić do swoich codziennych zajęć bez obaw że ktoś zauważy wykonany zabieg.

Kwas hialuronowy to seria wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego

To nowa generacja wypełniaczy zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego z dodatkiem substancji znieczulającej, które w szybki i mało bolesny sposób przywrócą naturalne piękno tych okolic twarzy, które są najbardziej narażona na powstanie fałdów i zmarszczek statycznych.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy znalazł również zastosowanie w zniwelowaniu oznak starzenia się skóry. Wiele pacjentów często decyduje się na wypełnianie i usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Pozwala to na odmłodzenie skóry i nadania jej atrakcyjnego wyglądu.

 

Aktualnie na rynku istnieje kilka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. W naszych Gabinetach do korekcji fałdów nosowo-policzkowych, modelowania twarzy czy usuwania innych niedoskonałości stosujemy najwyższej jakości kwas hialuronowy szwajcarskiej firmy.

Zabieg kwasem hialuronowym w skrócie

Cennik

 

wypełnianie, nawilżanie, modelowanie ust

800-1100 zł

 

wypełnianie fałdów nosowo – policzkowych

1000 zł

 

wypełnianie zmarszczek i linii marionetek

1000 zł

 

volumetria twarzy – nadawanie objętości policzkom, korekcja brody

od 1000 zł

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Jednymi z najczęstszych zastosowań kwasu hialuronowego powiększanie, modelowanie, wypełnianie ust kwasem hialuronowym. To zabieg, z którego bardzo chętnie korzysta mnóstwo kobiet. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego usta stają się pełniejsze, lepiej wymodelowane i prezentują się znakomicie. Podążając za trendami, stosujemy nowoczesne techniki iniekcji, dopasowane indywidualnie do potrzeb naszych Pacjentów.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów w Opolu oraz Brzegu

Odpowiednio dobrany przez lekarza kwas hialuronowy wydobędzie głębię Twojego piękna, dając naturalny, długotrwały i atrakcyjny wygląd. Wykorzystujemy preparaty Teoxane nowoczesnej generacji, dostosowane do ruchów oraz dynamiki twarzy, dzięki czemu uzyskujemy bardzo naturalny efekt bez przerysowania twarzy. Dodatkowo kwas hialuronowy ma zdolność stymulacji kolagenu ora związania wody, przez co skóra staje się gładka, jędrna i dobrze nawilżona.

Opinie naszych pacjentów

Zapraszamy do rejestracji online lub poprzez kontakt telefoniczny

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!

  • Brzeg

  • Oława

  • Opole