Kwas hialuronowy

Kwas Hialuronowy - komu może pomóc ten zabieg?

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego dedykowane są osobom, które pragną skorygować niedoskonałości pojawiąjące się na ich twarzy wraz z upływem czasu. Jest to preparat dobrze tolerowany przez nasze tkanki oraz doskonale się z nimi integrujący. Jego mnogość zastosowań pozwala mi w zdecydowany sposób wpłynąć zarówno na wygląd jak i samoocenę moich klientów. Przy jego pomocy mogę między innymi poprawić kontur ust, powiększyć je, dodać im jędrności oraz zmysłowości.

Ponadto kwas hialuronowy doskonale sprawdza się w roli wypełniacza bruzd nosowo-wargowych oraz nosowo-policzkowych, pomaga korygować owal twarzy, a także umożliwia wyeksponowanie kości policzkowych. W mej praktyce używam jedynie sprawdzonych kwasów hialuronowych, najwyższej jakości, produkowanych przez wiodące firmy na świecie, dzięki czemu mam pewność, iż efekty zabiegu utrzymują się ponad 12 miesięcy.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Juvederm ULTRA to subtelny sposób by wydobyć głębię piękna na długo!

Dzięki unikalnemu połączeniu specjalnej formy usieciowanej matrycy 3D kwasu hialuronowego oraz środka znieczulającego miejscowo, zabieg wypełnienia zmarszczek staje się bardzo komfortowy zarówno dla lekarza jak i pacjenta:

 

  • unikalna gładka konsystencja żelu zapewnia łatwość iniekcji a jednocześnie wysoką precyzję podania (nawet w płytkie warstwy skóry właściwej)
  • substancja znieczulająca zmniejsza ból w trakcie zabiegu oraz podczas masowania i po wyjściu z gabinetu lekarskiego. Zaczerwienienie i obrzęk są mniejsze –dzięki czemu pacjent może od razu powrócić do swoich codziennych zajęć bez obaw że ktoś zauważy wykonany zabieg.

JUVEDERM ULTRA SMILE

700 zł

– wypełnianie, nawilżanie, modelowanie ust

JUVEDERM ULTRA 3

900 zł

– wypełnianie fałdów nosowo – policzkowych

JUVEDERM ULTRA 4

950 zł

– wypełnianie fałdów nosowo – policzkowych

JUVEDERM VOLUMA

od 1000 zł

– volumetria twarzy – nadawanie objętości policzkom, korekcja brody

Juvederm ULTRA

To nowa generacja wypełniaczy zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego z dodatkiem substancji znieczulającej, które w szybki i mało-bolesny sposób przywrócą naturalne piękno tych okolic twarzy, które są najbardziej narażona na powstanie fałdów i zmarszczek statycznych.


Aktualnie na rynku istnieje kilka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. W moim gabinecie do korekcji fałdów nosowo-policzkowych, modelowania twarzy czy usuwania innych niedoskonałości stosuje kwas hialuronowy linii JUVEDERM ULTRA.