Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust

Jeśli Twoje usta utraciły swoją objętość, mają widoczną asymetrię lub są wąskie i wymagają uwydatnienia to ten zabieg jest dla Ciebie!
W moim gabinecie do powiększania i modelowania ust stosuję preparaty kwasu hialuronowego sprawdzonych od lat producentów.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

JUVEDERM ULTRA-NAJLEPSZY Z KWASÓW HIALURONOWYCH

Na asortyment JUVEDERM ULTRA składają się różne preparaty, które potrafią przywrócić kontury twarzy, ponownie wytyczyć linię ust i powiększyć je oraz wygładzić skórę. Gwarantowana wyjątkowa tolerancja preparatu przez organizm i doskonała integracja z tkankami skórnymi.

Dzięki unikalnemu połączeniu specjalnej formy usieciowanej matrycy 3D kwasu hialuronowego oraz środka znieczulającego miejscowo, zabieg wypełnienia zmarszczek staje się bardzo komfortowy zarówno dla lekarza jak i pacjenta - substancja znieczulająca zmniejsza ból w trakcie zabiegu oraz podczas masowania i po wyjściu z gabinetu lekarskiego. Zaczerwienienie i obrzęk są mniejsze – dzięki czemu pacjent może od razu powrócić do swoich codziennych zajęć bez obaw, że ktoś zauważy wykonany zabieg.

Juvederm Ultra Smile

od 700 zł

Teosyal Kiss

od 1100 zł

Volbella

od 1100 zł