Skip to content

ul.Kurpiowska 6/2 Opole

ul. Robotnicza 16A/11 Brzeg

Powiększanie i modelowanie ust Brzeg

Poznaj zabieg powiększania i modelowania ust

Zabieg powiększania i modelowania ust

Użycie kwasu hialuronowego jest idealnym rozwiązaniem gdy usta utraciły swoją objętość, mają widoczną asymetrię lub są wąskie i wymagają uwydatnienia.
W naszym gabinecie do powiększania i modelowania ust stosuję preparaty kwasu hialuronowego sprawdzonych od lat producentów.
DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

powiększanie ust

TEOSYAL-NAJLEPSZY Z KWASÓW HIALURONOWYCH

Na asortyment Teosyal składają się różne preparaty, które potrafią przywrócić kontury twarzy, ponownie wytyczyć linię ust i powiększyć je oraz wygładzić skórę. Gwarantowana wyjątkowa tolerancja preparatu przez organizm i doskonała integracja z tkankami skórnymi. Na rynku produktów używanych w medycynie estetycznej dostępny jest ogromny wybór firm. Często Pacjenci obawiają się efektu przerysowania, nadmiernie widocznego wypełnienia bądź krótkiego czasu trwania efektu. Kwasy hialuronowe firmy Teoxane dają piękny, naturalny, widoczny efekt.
 

Powiększanie ust czy boli?

Czy powiększanie ust boli? Dzięki stosowaniu kremu znieczulającego lub znieczulenia stomatologicznego podczas powiększania ust ból nie jest duży, a sam zabieg przebiega komfortowo dla pacjenta.

Powiększanie ust efekty

Po jakim czasie efekt powiększania ust jest widoczny? Rezultat dostrzeżesz bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu. Po powiększaniu ust te staną się pełniejsze, wymodelowane, jędrne oraz bardziej ponętne. Efekt powiększania ust jest wprost fantastyczny!

Powiększanie ust przeciwwskazania

  • Choroba wirusowa, bakteryjna
  • Ciąża i laktacja
  • Cukrzyca
  • Łuszczyca
  • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych

Cennik

Teosyal RHA Kiss 0,7 ml

700 zł

Teosyal RHA 2, RHA 3 1,0 ml

1100 zł

Volbella

1100 zł

Powiększanie ust w Opolu i Brzegu

Jesteś zainteresowana powiększaniem ust? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegu powiększania ust w Opolu lub Brzegu. W każdym z tych miast znajduje się specjalistyczny gabinet, w którym przeprowadzę zabieg z użyciem wyłącznie najlepszych i najnowszych preparatów. Umów się na powiększanie ust!

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas