Peeling fenolowy

DO KOGO KIEROWANY JEST PEELING FENOLOWY?

Peeling fenolowy jest odpowiedni do fototypów skóry 1 do 4 w klasyfikacji Fitzpatricka i głównie wskazany do skóry z poważnymi uszkodzeniami fotostarzeniowymi i do skóry uszkodzonej z głębokimi zmarszczkami, zwłaszcza na zasadniczych częściach twarzy, takich jak wargi i powieki.

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

O peelingu fenylowym

Peeling fenylowy to bezpieczna metoda gwarantująca doskonałe, długotrwałe efekty, zdumiewające odmłodzenie, usunięcie głębokich zmarszczek i powstanie „trójwymiarowego efektu podciągania skóry”, przez co zapewnia wysoki stopień zadowolenia lekarza i pacjenta.

Efekty są lepsze niż w przypadku innych zabiegów estetycznych, zwłaszcza chirurgicznego odmłodzenia skóry i liftingu twarzy.

Cykl zabiegów

Peeling fenolowy (Lip&Eyelid) to modyfikowany, buforowy roztwór zawierający fenol, który dzięki odpowiedniemu składowi chemicznemu powoduje szybką kontrolowaną denaturację i koagulację keratynocytów i powoduje regenerację skóry bez ogólnych skutków metabolicznych, co daje pewne ważne korzyści: nie stwierdzono trwałych powikłań, takich jak blizny.

Co jeszcze jest ważne przy wykonywaniu peelingu fenolowego:
– na tydzień przed powinien być wykonany zabieg toksyną botulinową;
– pacjent powinien mieć ze sobą szal lub kapelusz aby zakryć twarz;
– pacjent powinien zakupić jedzenie w formie płynnej, a także książki, filmy, itp. aby miło spędzić czas po zabiegu w okresie rekonwalescencji.
– skóra przed zabiegiem musi być zdezynfekowana i odtłuszczona (alkohol + aceton).

Peeling fenolowy

3000 zł

NOWOŚĆ

Co daje PRZEBUDOWA 3D?

Przywracana jest grubość, elastyczność, skóra jest bardziej napięta (podnoszą się lekko usta, nos). Po tak spektakularnych efektach 7 dniowa rekonwalescencja nie wydaje się być dużą niedogodnością!