Osocze bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE SPOSOBEM NA REGENERACJĘ SKÓRY

Słyszałaś o wampirzym liftingu? Przekonaj się o skuteczności innowacyjnego zabiegu, który sprawi, że Twoja skóra stanie się zdrowsza i piękniejsza! Wróć do doskonałej formy i spraw, by Twoja skóra była nawilżona i sprężysta. Zregeneruj swoją skórę stosując osocze bogatopłytkowe i powróć do dawnego blasku. Umów się na wizytę już dziś!

Dermatochirurgia Sławomir Kęcki

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Zniewalające i trwałe efekty

Osocze bogatopłytkowe PRP cieszy się uznaniem wśród pacjentek, dzięki swojej skuteczności oraz szybkim efektom. Już po zabiegu widzimy pierwsze zmiany! Daje efekt wypełnienia, a w kolejnych tygodniach działa od wewnątrz poprzez regenerację tkanek.

Po wizycie, w Twoim organizmie zachodzą naturalne procesy naprawcze, które skutecznie stymulują organizm do wytwarzania nowego kolagenu, który jest istotny w procesie odmładzania! Przywróć swojej skórze dawny blask!

Dlaczego warto wybrać osocze bogatopłytkowe?

  • Skuteczność - Przywróć młodość swoim komórkom! Innowacyjny zabieg sprawi, iż funkcje fizjologiczne Twoich komórek wrócą do świetności.
  • Innowacyjność - Postaw na w 100% naturalny i biokompatybilny sposób naprawy tkanek Twojego organizmu. Innowacyjna technologia i świetne efekty!
  • Bezpieczeństwo - Zestawy, które stosuję w moim gabinecie spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa i posiadają niezbędne certyfikaty.
  • W zgodzie z naturą - Ekologiczny sposób regenerujący tkankę w zgodzie z własnym organizmem. Pobudź swój organizm do leczenia tkanek skóry!

Cennik PROMOCJA DO -50%

PRP - 1 fiolka 600 zł 300 zł

PRP - 2 fiolki 1000 zł 600 zł

Fibryna 2 fiolki 1000 zł 600 zł

Odzyskaj swój dawny blask

Postaw na zdrową i piękną skórę. Umów wizytę i wybierz osocze bogatopłytkowe PRP!