Osocze bogatopłytkowe sposobem na regenerację skóry

Słyszałaś kiedyś o wampirzym liftingu? Przekonaj się o skuteczności innowacyjnego zabiegu osoczem bogatopłytkowym, który sprawi, że Twoja skóra stanie się zdrowsza i piękniejsza! Wróć do doskonałej formy i pozwól, by Twoja skóra była nawilżona i sprężysta. Zregeneruj swoją skórę stosując osocze bogatopłytkowe i powróć ją do dawnego blasku. Dowiedz się więcej na temat efektów osocza bogatopłytkowego!!
Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Osocze bogatopłytkowe

Najważniejsze informacje o Osoczu bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe po zabiegu

Zalecenia po zabiegu osoczem bogatopłytkowym są następujące:

  • Utrzymanie odpowiedniej higieny skóry
  • Unikać bezpośredniego oddziaływania promieni słońca na miejsce poddawane zabiegowi

Osocze bogatopłytkowe przeciwwskazania

W kwestii ostrzykiwania osoczem przeciwwskazania do obycia zabiegu to m.in. choroby krwi i nowotworowe, a także okres ciąży i laktacji. W powyższych sytuacjach należy zrezygnować z zabiegu osoczem bogatopłytkowym.

Osocze bogatopłytkowe skutki uboczne

W kwestii zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego raczej nie występują skutki uboczne. Reakcje alergiczne nie zdarzają się z uwagi na fakt, że do zabiegu wykorzystywana jest krew pacjenta, co niemal całkowicie niweluje jakiekolwiek negatywne skutki wampirzego liftingu.

Zniewalające i trwałe efekty po zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe PRP cieszy się uznaniem wśród pacjentek, dzięki swojej skuteczności oraz szybkim efektom. Efekty osocza bogatopłytkowego widzimy już po pierwszym zabiegu! Pierwsze chwile dają efekt wypełnienia, a w kolejnych tygodniach po zbiegu osocze działa od wewnątrz poprzez regenerację tkanek.

Dzięki osoczu bogatopłytkowemu po zabiegu w Twoim organizmie zachodzą naturalne procesy naprawcze, które skutecznie stymulują organizm do wytwarzania nowego kolagenu, który jest istotny w procesie odmładzania! Przywróć swojej skórze dawny blask i zachwyć się efektami wampirzego liftingu!!

Dlaczego warto wybrać osocze bogatopłytkowe?

 • Skuteczność – Przywróć młodość swoim komórkom! Innowacyjny zabieg sprawi, iż funkcje fizjologiczne Twoich komórek wrócą do świetności.
 • Innowacyjność – Postaw na w 100% naturalny i biokompatybilny sposób naprawy tkanek Twojego organizmu. Innowacyjna technologia i świetne efekty!
 • Bezpieczeństwo – Zestawy, które stosuję w moim gabinecie spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa i posiadają niezbędne certyfikaty.
 • W zgodzie z naturą – Ekologiczny sposób regenerujący tkankę w zgodzie z własnym organizmem. Pobudź swój organizm do leczenia tkanek skóry!

Dla kogo skierowany jest zabieg osoczem bogatopłytkowym?

Wampirzy lifting PRP wskazany jest dla osób zmagającymi się z:

 • Bliznami potrądzikowymi
 • Rozstępami
 • Problemem łysienia
 • Problemami skórnymi twarzy
 • Problemami z kolorytem skóry

Cennik

PRP – 1 fiolka

600 zł 300 zł

PRP – 2 fiolki

1000 zł 600 zł

Fibryna 2 fiolki

1000 zł 600 zł

Skorzystaj z zabiegu osoczem bogatopłytkowym w Opolu lub Brzegu!

Już dzisiaj możesz umówić się na zabieg wampirzego liftingu w Opolu lub Brzegu! W obydwu miastach posiadam zaawansowane gabinety, perfekcyjnie dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zaawansowana technologia, profesjonalna obsługa, gwarancja zadowolenia i niesamowite efekty, a to wszystko na wyciągnięcie ręki! Zapraszam serdecznie!

Opinie naszych klientek

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!