Zabieg wykonywany jest w gabinecie w Brzegu lub Opolu.

Osocze bogatopłytkowe sposobem na regenerację skóry

Słyszałaś kiedyś o wampirzym liftingu? Przekonaj się o skuteczności innowacyjnego zabiegu osoczem bogatopłytkowym, który sprawi, że Twoja skóra stanie się zdrowsza i piękniejsza! Wróć do doskonałej formy i pozwól, by Twoja skóra była nawilżona i sprężysta. Zregeneruj swoją skórę stosując osocze bogatopłytkowe i powróć ją do dawnego blasku. Dowiedz się więcej na temat efektów osocza bogatopłytkowego!!

Zabieg wykonywany jest w gabinecie w Brzegu lub Opolu.

Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Osocze bogatopłytkowe

Najważniejsze informacje o Osoczu bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe po zabiegu

Zalecenia po zabiegu osoczem bogatopłytkowym są następujące:

  • Utrzymanie odpowiedniej higieny skóry
  • Unikać bezpośredniego oddziaływania promieni słońca na miejsce poddawane zabiegowi

Osocze bogatopłytkowe przeciwwskazania

W kwestii ostrzykiwania osoczem przeciwwskazania do obycia zabiegu to m.in. choroby krwi i nowotworowe, a także okres ciąży i laktacji. W powyższych sytuacjach należy zrezygnować z zabiegu osoczem bogatopłytkowym.

Osocze bogatopłytkowe skutki uboczne

W kwestii zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego raczej nie występują skutki uboczne. Reakcje alergiczne nie zdarzają się z uwagi na fakt, że do zabiegu wykorzystywana jest krew pacjenta, co niemal całkowicie niweluje jakiekolwiek negatywne skutki wampirzego liftingu.

Zniewalające i trwałe efekty po zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe PRP cieszy się uznaniem wśród pacjentek, dzięki swojej skuteczności oraz szybkim efektom. Efekty osocza bogatopłytkowego widzimy już po pierwszym zabiegu! Pierwsze chwile dają efekt wypełnienia, a w kolejnych tygodniach po zbiegu osocze działa od wewnątrz poprzez regenerację tkanek.

Dzięki osoczu bogatopłytkowemu po zabiegu w Twoim organizmie zachodzą naturalne procesy naprawcze, które skutecznie stymulują organizm do wytwarzania nowego kolagenu, który jest istotny w procesie odmładzania! Przywróć swojej skórze dawny blask i zachwyć się efektami wampirzego liftingu!!

Dlaczego warto wybrać osocze bogatopłytkowe?

 • Skuteczność – Przywróć młodość swoim komórkom! Innowacyjny zabieg sprawi, iż funkcje fizjologiczne Twoich komórek wrócą do świetności.
 • Innowacyjność – Postaw na w 100% naturalny i biokompatybilny sposób naprawy tkanek Twojego organizmu. Innowacyjna technologia i świetne efekty!
 • Bezpieczeństwo – Zestawy, które stosuję w moim gabinecie spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa i posiadają niezbędne certyfikaty.
 • W zgodzie z naturą – Ekologiczny sposób regenerujący tkankę w zgodzie z własnym organizmem. Pobudź swój organizm do leczenia tkanek skóry!

Dla kogo skierowany jest zabieg osoczem bogatopłytkowym?

Wampirzy lifting PRP wskazany jest dla osób zmagającymi się z:

 • Bliznami potrądzikowymi
 • Rozstępami
 • Problemem łysienia
 • Problemami skórnymi twarzy
 • Problemami z kolorytem skóry

Cennik

PRP – 1 fiolka

600 zł 300 zł

PRP – 2 fiolki

1000 zł 600 zł

Fibryna 2 fiolki

1000 zł 600 zł

Skorzystaj z zabiegu osoczem bogatopłytkowym w Opolu lub Brzegu!

Jesteś mieszkańcem Oławy, a interesuje Cię zabieg z osoczem bogatopłytkowym? Już dzisiaj możesz umówić się na zabieg wampirzego liftingu w Opolu lub Brzegu! W obydwu miastach posiadam zaawansowane gabinety, perfekcyjnie dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zaawansowana technologia, profesjonalna obsługa, gwarancja zadowolenia i niesamowite efekty, a to wszystko na wyciągnięcie ręki! Zapraszam serdecznie!

Opinie naszych klientek

Wybierz swój wymarzony zabieg w Opolu lub Brzegu i umów się na wizytę już dzisiaj!

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!