Masaże

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA MASAŻ?

Masaż to idealny wybór dla osób żyjących w stałym biegu, nie mającym czasu na odpoczynek. Delikatny zabieg, wykonany z dokładnością wprawi ciało w stan relaksu i pozwoli usunąć napięcie.

Po zabiegu poczujesz się głęboko wypoczęta, świeższa i zrelaksowana. Jeśli towarzyszy Ci stres, to masaż pozwoli Ci ukoić nerwy i sprawi, że wszystko co się w Tobie kumuluje odejdzie w niepamięć.

Przekonaj się sama lub spraw przyjemność i chwilę relaksu swoim bliskim, podarowując im nasz Voucher upominkowy!

  • Trwały efekt
  • Bez bólu
  • Skutecznie

Masaż Lomi-Lomi

Hawajski masaż relaksacyjny oraz regenerujący, bazujący na wiedzy tajemnej Kahunów. Inspirowany filozofią Huny. Umożliwia uzyskanie pełni relaksu, a także harmonii ducha i ciała. Stanowi niezawodny sposób na jesienną chandrę, nadmierne skutki stresu oraz codzienne troski. Doskonale sprawdzi się również w przypadku bólu pleców lub głowy. Masaż ten doprowadza do uczucia wewnętrznego spokoju, a jednocześnie przywraca siły witalne, energię wewnętrzną oraz chęć do życia. To doświadczenie nie tylko czuciowe, ale i mistyczne, pozwalające na poznanie samego siebie, posłuchanie potrzeb własnego "Ja". To nie tylko masaż, to tajemny rytuał scalający wnętrze człowieka z jego ciałem.

Masaż klasyczny

Masaż leczniczy poszczególnych części lub całego ciała. Jego głównym zadaniem jest pobudzenie układu nerwowego, mięśniowego, limfatycznego oraz układu pokarmowego do prawidłowego działania. Stosowany głównie w przypadku nadmiernego napięcia mięśniowego, w przypadku urazów ortopedycznych (np. skręcenie, zwichnięcie) lub po intensywnym treningu.

Masaż limfatyczny

Masaż wspomagający przepływ chłonki w naczyniach limfatycznych. Polecany w szczególności po lipolizie iniekcyjnej,  w przypadku obrzęków oraz po zabiegach przebiegających z usunięciem węzłów chłonnych. 

Masaż Lomi-Lomi

120zł za godzinę

Masaż klasyczny

100 zł za godzinę

Masaż limfatyczny

100 zł za godzinę