Zabieg lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesny zabieg, dzięki któremu z łatwością pozbędziesz się tłuszczu z wybranej części ciała. Zabieg stale zyskuje na popularności, a wszystko za sprawą niesamowitych efektów jakie gwarantuje. Zabieg ten to rozwiązanie, które ma na celu usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej z wybranych przez nas części ciała. Z jego pomocą możemy uzyskać świetną sylwetkę i doskonały wygląd, a wszystko to w prosty sposób. Co więcej, zabieg lipolizy iniekcyjnej nie tylko usuwa zalegający tłuszcz, ale również działa w sposób odżywczy na skórę. Przekonaj się o doskonałych efektach, które gwarantuje i skorzystaj z lipolizy iniekcyjnej na nogi, brzuch czy twarz już teraz!
.

Lipoliza iniekcyjna wskazania

Lipolizę iniekcyjną stosuje się na wiele partii ciała, w zależności od potrzeb pacjenta. Wyróżniamy m.in. lipolizę iniekcyjną podbródka, brzucha, policzków, twarzyczy nógTo skuteczne rozwiązanie na usunięcie podwójnego podbródka, tłuszczaków, bryczesów i fałd.
Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Lipoliza iniekcyjna

Najważniejsze informacje o Lipolizie iniekcyjnej

Zalety zabiegu lipolizy iniekcyjnej?

 • Redukcja tkanki tłuszczowej z miejsc takich jak: podbródek, biodra, uda, brzuch, ramiona, okolice kolan.
 • Poprawa kondycji skóry
 • Poprawa napięcia skóry
 • Natychmiastowy efekt
 • Małe ryzyko niepowodzenia
 • Krótki okres rekonwalescencji
 • Zapobiega powstawaniu nierówności na skórze

Pamiętaj, że lipoliza iniekcyjna wspomaga poprawę sylwetki, ale nie jest metodą odchudzania. W celu uzyskania i utrzymania zgrabnej sylwetki niezbędne jest przestrzeganie diety i uprawianie sportu.

Przeciwwskazania do zabiegu lipolizy iniekcyjnej

 • Znaczna otyłość
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Cukrzyca
 • Padaczka
 • Nieprawidłowości w krzepnięciu krwi
 • Przewlekłe stany zapalne
 • Alergia na składniki preparatów stosowanych podczas zabiegu

Na czym polega Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzykiwaniu w miejsca nagromadzenia tłuszczu roztworu fosfatydylochiny i deoksycholatu za pomocą cienkich igieł. Po wstrzyknięciu leku komórki tłuszczu usuwane są z organizmu. Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest prawie niebolesny, a jedynym małym minusem może być pojawienie się niewielkiej opuchlizny i zaczerwienienia.

Lipoliza iniekcyjna jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt lipolizy iniekcyjnej jest trwały. Oznacza to, że kiedy dojdziemy już do oczekiwanego efektu to będzie się on utrzymywał, a nasza sylwetka pozostanie już atrakcyjna. Zaznaczyć należy jednak, że aby uzyskać najlepszy efekt warto powtórzyć zabieg do maksymalnie 5 razy, w odstępach 2-4 tygodniowych.

Czy lipoliza iniekcyjna jest skuteczna?

Lipoliza iniekcyjna jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów usuwania tłuszczu. Żaden inny zabieg nie może równać się z jej efektywnością i trwałością, a tym samym ilością zalet, które kryją się za lipolizą iniekcyjną.

Ile razy będę musiała powtórzyć zabieg?

Lipolizę iniekcyjną należy powtarzać co 2-4 tygodnie w celu uzyskania najlepszych efektów. Zabieg można powtórzyć maksymalnie 5 razy.

Lipoliza iniekcyjna efekty uboczne

Skutkami ubocznymi lipolizy iniekcyjnej może być: skóra może być podrażniona, opuchnięta lub zaczerwieniona. Dodatkowo może dojść do podwyższenia się temperatury pacjenta, jednak nie należy wówczas obniżać jej za pomocą leków przeciwgorączkowych.

Dodatkowe wskazania

Zaleca się łączenie z zabiegami Endermologii lub masażem klasycznym.

Lipoliza iniekcyjna zalecenia po zabiegu

O ile zabieg lipolizy iniekcyjnej jest bezbolesny i przebiega w sposób sprawny, a nasze ciało nie wymaga po nim szczególnie długiej rekonwalescencji to należy zastosować się do kilku zaleceń. Przede wszystkim, po zabiegu lipolizy iniekcyjnej warto pić duże ilości wody oraz unikać słońca, które mogłoby bezpośrednio oddziaływać na miejsce poddawane zabiegowi. Zaraz po lipolizie iniekcyjnej nie należy również uprawiać aktywności fizycznej. Należy też powstrzymać się od wykonywania depilacji czy peelingów, przez przynajmniej 2 tygodnie.

Cennik

LIPOILZA INJEKCYJNA

– cena za 1 ampułkę

80 zł

Brzuch

320 – 480 zł

Uda

160 – 320 zł

Biodra

160 – 320 zł

Ramiona

160 – 320 zł

Podbródek

150 zł

Lipoliza iniekcyjna w Opolu lub Brzegu!

Zainteresowała Cię oferta zabiegu lipolizy iniekcyjnej? Jako lekarz dermatolog i specjalista od medycyny estetycznej przeprowadzam lipolizę iniekcyjną w Opolu i Brzegu. W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać jedno z miast. W każdym z nich znajduje się specjalistyczny gabinet i najnowszy sprzęt, którego używam do zabiegów. Zadzwoń lub umów się przez Internet na zabieg lipolizy iniekcyjnej w Brzegu lub Opolu jeszcze dziś!

Opinie naszych klientek

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!