Zabieg wykonywany jest w gabinecie w Brzegu lub Opolu.

Dla kogo jest zabieg laserowego zamykania naczynek?

Zabieg laserowego zamykania naczynek laserem Alma Harmony kierowany jest do osób chcących zredukować nieestetyczne zmiany naczyniowe pojawiające się w różnych miejscach ciała. Może być ich naprawdę wiele. U pacjentów do najczęstszych obszarów, na których to stosowane jest zamykanie naczynek, należą: twarz, nos, dekolt, szyi, czy dłonie. Wykorzystanie regeneracyjnej mocy lasera pomaga także w usuwaniu pajączków na nogach. Urządzenie Alma Harmony posiada niezwykłą moc!

Laser ten doskonale sprawdza się w przypadku redukcji rumienia na twarzy oraz usuwania wszelkich przebarwień na twarzy, dekolcie i dłoniach.
Chcesz raz na zawsze pozbyć się zmian, które dotykają Twoje ciało? Postaw na skuteczne usuwanie naczynek laserem Alma Harmony.

Zabieg wykonywany jest w gabinecie w Brzegu lub Opolu.

Doktor Sławomir Kęcki

Umów się na swój wymarzony zabieg online lub zadzwoń do nas!

Laserowe zamykanie naczynek Alma Harmony

Usuwanie naczynek laserem Nd:YAG 1064 nm LongPulse

Zabieg na: teleangiektazje kończyn dolnych, usuwanie naczynek na twarzy, naczynka rubinowe, naczyniaki płaskie.

Czas zabiegu: pojedyncze naczynka 5-10 min
Naczynia na nogach 30-40 min

Laser Nd:YAG został stworzony do leczenia powierzchownych, ale i głębokich zmian naczyniowych na całym ciele, a zwłaszcza teleangiektazji na nogach. Głowica charakteryzuje się w pełni niezależnym systemem kontaktowego chłodzenia naskórka, co daje możliwość pracy bez pomocy zewnętrznego urządzenia chłodzącego. Stopka chłodząca chroni naskórek przed oparzeniem i zwiększa komfort samego zabieg usuwania naczynek na twarzy i w innych miejscach ciała.
Homogeniczny rozgład impulsu na soczewce zmniejsza odczucie ciepła i niweluje ból odczuwany w trakcie procedury. Czerwona plamka prowadząca ułatwia pracę lekarzowi, idealnie naprowadzając go do miejsca zabiegowego.

Usuwanie rumienia, naczynek, trądziku i przebarwień laserem DyeVL 500-600 nm

Zabieg na: rumień, trądzik różowaty, naczyniaki płaskie, przebarwienia posłoneczne.

Czas zabiegu: rumień na twarzy 20-30 min

Dye-VL, pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła, zostało okrzyknięte przez dermatologów całego świata, jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca porównywalne rezultaty do dużo droższego lasera barwnikowego. Przy tym zapewnia bezpieczeństwo, efektywność i wszechstronność IPL. Nowy Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta niespotykana dotąd technologia pozwala praktykom medycyny estetycznej i dermatologii na efektywne leczenie pacjentów z rumieniem, naczynkami czy przebarwieniami słonecznymi.

Dzięki emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, a tym samym zabieg staje się bezpieczniejszy, z mniejszym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych.

Laserowe zamykanie naczynek Alma Harmony

Pulsacyjne lasery barwnikowe były jednymi z pierwszych laserów dedykowanych medycynie estetycznej, i w dalszym ciągu są uznaną i chętnie stosowaną technologią w leczeniu takich problemów, jak choćby znamiona typu port-wine stain – wyjaśnia dr Ziv Karni, prezes Alma Lasers.

Niestety, lasery barwnikowe są dużym wydatkiem, a ich eksploatacja generuje dodatkowe koszty, co nieubłaganie przekłada się na cenę zabiegu. Nowe rozwiązanie, jakim jest Dye-VL naśladuje cechy leczenia laserowego, łącząc wysoką energię impulsu z krótkim czasem jego ekspozycji, niwelując jednocześnie ryzyko i złożoność dostępnych do tej pory systemów IPL, które emitują światło w szerokim spektrum.

Skuteczność głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie. Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta, efektywny, praktycznie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Sprawdź efekty działania Lasera Alma Harmony

Cennik

DYE- VL laserowe usuwanie rumienia

Nos

150 zł

Czoło

250 zł

Dłonie

300 zł

Przedramiona/Ramiona

400 zł

Szyja

450 zł

Dekolt

500 zł

Policzki

1 zabieg 450 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 800 zł

Twarz

1 zabieg 600 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1100 zł

Twarz i szyja

1 zabieg 800 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1400 zł

Twarz szyja i dekolt

1 zabieg 1000 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1900 zł

Nd- Yag zamykanie naczynek

Pajączek / pojedyncze naczynko

od 100 zł

Nos

300 zł

Policzki

400 zł

Dekolt

500 zł

Twarz i dekolt

800 zł

Uda

od 200 zł do 500 zł

Łydki

od 400 zł do 600 zł

Twarz

1 zabieg 600 zł
Pakiet 2 zabiegów (płatność z góry) 1100 zł

Główne wskazania do zamykania naczynek za pomocą platformy laserowej Alma Baby Rejuve

  • teleangiektazje, czyli zmian naczyniowych skóry twarzy
  • niwelowanie rozszerzonych naczyń na nogach
  • zmiany naczyniowe
  • rumień
  • przebarwienia, piegi
  • terapia trądziku różowatego

Efekt zamykania naczynek laserem widoczny jest o ok. 2 tygodniach. Aby osiągnąć pełny efekt zaleca się wykonanie serii zabiegów (3-5) w odstępie 4 tygodni. Liczba zabiegów usuwania naczynek ustalana jest indywidualnie.

Po zabiegu przez ok 2-3 dni może utrzymywać się zaczerwienienie czy niewielki obrzęk.

Przeciwwskazania do zabiegu redukcji naczynek laserem

  • ciąża, okres laktacji
  • świeża opalenizna
  • stosowanie niektórych leków
  • fotodermatozy

Laserowe usuwanie i zamykanie naczynek laserem w Opolu lub Brzegu!

Jesteś mieszkańcem Oławy, a interesuje Cię profesjonalny i skuteczny zabieg laserowego zamykania lub usuwania naczynek na twarzy lub innych częściach ciała? Pragniesz skutecznie i bezpowrotnie pożegnać zmiany naczyniowe na twarzy lub nogach, rumień bądź przebarwienia, dotykające ciało i zabierające Ci piękny wygląd? Pożegnaj problemy dotykające Twoją skórę z pomocą laseru Alma Harmony!

Postaw na zamykanie i usuwanie naczynek w Opolu lub Brzegu. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów, których życie zmieniło się dzięki laserowi Alma Harmony. Umów się na usuwanie i zamykanie naczynek laserem już dziś!

Opinie naszych klientek

Wybierz swój wymarzony zabieg w Opolu lub Brzegu i umów się na wizytę już dzisiaj!

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!