BOTOX

Poznaj zabieg BOTOKS

Toksyna botulinowa

 
Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej- zwanej botoksem, stosowany jest w celu redukcji zmarszczek poprzecznych czoła, lwiej zmarszczki (usytuowanej między brwiami), zmarszczek „palacza” czy tzw. “kurzych łapek”. Ponadto swoje zastosowanie znajduje także w przypadku bruksizmu (nawykowego, nieświadomego zaciskania zębów i zgrzytania zębami) oraz nadmiernej potliwości.

 

Kilkunastominutowa procedura polegająca na wstrzyknięciu w kilka miejsc toksyny botulinowej, powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Botoks wykorzystywany jest w profilaktyce przeciwstarzeniowej – zanim powstaną trwałe zmarszczki statyczne, ale także w długotrwałej terapii skutecznie redukuje już powstałe zmarszczki.

DSC_6726-Edit-1000x1000

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

botox

BOTOKS W SKRÓCIE

Botoks to bezpieczny, nieinwazyjny zabieg przeznaczony do wygładzenia zmarszczek mimicznych twarzy. Dobrze zaplanowany i wykonany zabieg gwarantuje naturalny wygląd, bez efektu „maski”.
 

Na czym polega zabieg BOTOX®?

Zabieg polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w określone okolice, której zadaniem jest zablokowanie chemicznego sygnału wywołującego skurcz mięśnia. Stosuje się ją w niewielkiej, specjalnie dobranej dawce tak, aby działała tylko na mięśnie, w które została podana. Efekty w postaci niemożności intensywnego zmarszczenia czoła, okolicy oka powodują poprawę jakości skóry, zniwelowanie już powstałych zmarszczek, a także działają profilaktycznie przeciwzmarszczkowo. W naszych gabinetach stosujemy preparat Botox firmy Allergan.
 

Zalecenia po BOTOKSIE

Co wolno, a czego po botoksie nie wolno? Bezpośrednio po zabiegu oraz w pierwszych godzinach pacjent nie powinien dotykać, masować, bądź ugniatać miejsc w których wykonana była iniekcja. Nie należy również pić alkoholu, czy nadmiernie się przemęczać. Odradzana jest zwiększona aktywność fizyczna. Poza tym toksynie botulinowej można funkcjonować, jak w każdy inny dzień.

Najważniejsze informacje o Toksynie Botulinowej

Cennik

 

Porada specjalistyczna 

120 zł

 

Lwia zmarszczka

od 500 zł

 

Zmarszczki poprzeczne czoła

od 500 zł

 

Kurze łapki

od 500 zł

 
 

2 obszary (górna część twarzy)

900 zł

 

3 obszary (górna część twarzy)

1200 zł

 

Nadpotliwość – pachy

1500 zł

 

Nadpotliwość – dłonie

 1500 zł

 

Umów się na zabieg z użyciem Botoksu w Opolu lub Brzegu!

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów botoksu w jednym z naszych gabinetów medycyny estetycznej w Opolu lub Brzegu. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Sprawdź wszystkie informacje o zabiegu, zapoznaj się z cennikiem Toksyny Botulinowej Opole i Brzeg, a następnie umów się na botoks Opole lub Brzeg!
 

Opinie naszych pacjentów

Umów się na zabieg online lub zadzwoń do nas

Jesteś z innego miasta? Posiadamy Gabinety w Brzegu i Opolu. Wybierz odpowiedni i zapisz się!

  • Brzeg

  • Oława

  • Opole