Gabinet Opole

ul. Krakowska 32A, 45-075 Opole

Gabinet Brzeg

ul. Robotnicza 16A lokal 11, 49-300 Brzeg

+48 791 366 655

Skontaktuj się już dzisiaj!

Rejestracja

Zarejestruj się online
JESTEM LEKARZEM DERMATOLOGIEM

Sławomir Kęcki, doświadczenie w tworzeniu piękna

Będąc od ponad 20 lat w zawodzie zdobyłem duże doświadczenie. Jestem lekarzem dermatologiem, posiadającym II stopień specjalizacji. Wszystkie zabiegi estetyczne jakie oferuję, wykonuję z najwyższym zaangażowaniem. Potwierdzeniem powyższych słów jest zadowolenie i pozytywne opinie moich pacjentek, które skorzystały i nadal korzystają z moich usług. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, a także Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Posiadam wiele certyfikatów, a dodatkowo na bieżąco korzystam z różnorodnych szkoleń, aby cały czas poszerzać swoją wiedzę, a także śledzić wszelkie nowości pojawiające się na rynku.

Lekarz dermatolog Sławomir Kęcki

O gabinecie

Moje gabinety możesz znaleźć zarówno w Brzegu, jak i w Opolu. Zajmuję się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Jestem ekspertem w leczeniu trądzika pospolitego. Wykonuję wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, korzystając z nowoczesnego sprzętu. Skorzystaj zatem z moich porad i zabiegów estetycznych wykonywanych na najwyższym poziomie. Razem wydobędziemy drzemiące w Tobie piękno!

Moje osiągnięcia

Posiadam wiele certyfikatów, a dodatkowo na bieżąco korzystam z różnorodnych szkoleń, by cały czas poszerzać swoją wiedzę, a także śledzić wszelkie nowości pojawiające się na rynku. Jako lekarz dermatolog stale się rozwijam, by móc sprostać oczekiwaniom moich pacjentów. Zapraszam do skorzystania z porad i zabiegów oferowanych w moim gabinecie. Możesz liczyć na holistyczne - całościowe podejście do Twoich problemów.

Zainteresowana zabiegiem? A może chcesz zasięgnąć porady? Wypełnij formularz i umów wizytę już teraz!

SZKOLENIA & CERTYFIKATY

Kęcki Brzeg i Opole

Jak sama widzisz, moje doświadczenie jest bardzo bogate, dzięki czemu mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że korzystając z zabiegów medycyny estetycznej w jednym z gabinetów dermatologicznych w Brzegu lub Opolu odczujesz pełną satysfakcję i zadowolenie, a efekt końcowy wywoła u Ciebie zachwyt. Przekonaj się sama!

 

Techniki wolumetryczne Ogólnopolska Konferencja Dermatologiczna Ogólnopolska Konferencja Dermatologiczna Izotretynoina doustna w leczeniu trądziku LightSheer Hair Removal Laser Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne - cz. 1 Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne - cz. 2 Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych Nowoczesne metody złuszczania powierzchniowego i głębokiego skóry Sympozjum naukowe „Zastosowanie laserów i IPL w dermatologii estetycznej Ogólnopolski program badawczy dotyczący grzybicy paznokci "Podstępy dermatologii - gdzie jesteśmy? Między teorią a praktyką" Mezoterapia w dermatologii estetycznej Szkolenie Peelingi V Jubileuszowa Konferencja Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych Diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry. Prezentacja metod elektrochirurgicznych , krioterapii i laseroterapii Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Bydgoszczy Leczenie nadmiernej potliwości. Podstawy alergologii. Zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i kolagenu w korekcji zmarszczek Metody leczenia objawów starzenia skóry

Sławomir Kęcki - ZnanyLekarz.pl

Gabinet Opole

ul. Krakowska 32A, 45-075 Opole

Gabinet Brzeg

ul. Robotnicza 16A lokal 11, 49-300 Brzeg

+48 791 366 655

Skontaktuj się już dzisiaj!

Rejestracja

Zarejestruj się online