Botox

Opis

Leczenie preparatem BOTOX® jest prostą, niechirurgiczną metodą, która pozwala wygładzić uciążliwe, głębokie bruzdy pomiędzy brwiami.
10 minutowa procedura polegająca na kilku drobnych wstrzyknięciach preparatu BOTOX®, powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu kilku dni od zabiegu.

Jak działa BOTOX?
Za powstawanie bruzd między brwiami odpowiada nadmierna aktywność mięśni tej okolicy. Niewielka ilość preparatu BOTOX® podana do mięśnia blokuje odbieranie przez niego impulsów nerwowych i powoduje jego rozluźnienie. Efektem jest wygładzenie zmarszczek.

Czy BOTOX® zadziała u mnie?
Badania kliniczne dowiodły, że 90% kobiet i mężczyzn uzyskało redukcję zmarszczek między brwiami.

Jak długo trwa leczenie preparatem BOTOX®?
Całe leczenie trwa zaledwie 10 minut. Lekarze wykonujący zabiegi są przeszkoleni w zakresie stosowania preparatu BOTOX® i potrafią precyzyjnie określić miejsca, w które trzeba podać lek, aby uzyskać optymalne rezultaty. Nie jest potrzebne żadne znieczulenie i można wrócić do normalnej aktywności zaraz po zabiegu.

Czy BOTOX® nie spowoduje rozluźnienia całej twarzy?
Nie, BOTOX® rozluźnia tylko nadmiernie aktywne mięśnie, do których został wstrzyknięty. Nie przemieszcza się do innych okolic. Jedynie miejsca leczone są pozbawione zmarszczek.

Czy są jakieś działania niepożądane przy leczeniu preparatem BOTOX®?
Ewentualne działania niepożądane, jeżeli występują, najczęściej są chwilowe i odwracalne. Pełna informacja na ten temat znajduje się w ulotce przylekowej.

Jak szybko BOTOX® zacznie działać?
W ciągu kilku dni zauważysz znaczące wygładzenie zmarszczek, a po tygodniu będzie widoczny ostateczny efekt.

Jak długo utrzyma się efekt leczenia?
Efekt działania preparatu BOTOX® utrzymuje się do 4 miesięcy, a okres ten może się różnić w indywidualnych przypadkach. Po kolejnych kuracjach preparatem BOTOX®, rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

Czy moje zmarszczki będą wyglądały gorzej jeżeli nie będę kontynuować leczenia?
Nie. Kiedy BOTOX® przestaje działać skóra jest gładka, wypoczęta i przez to bardziej elastyczna. Zmarszczki nie są takie głębokie jak przed leczeniem. Dopiero z czasem powracają do wyglądu sprzed zabiegu preparatem BOTOX®.

Co to jest BOTOX®?
BOTOX® jest oczyszczonym białkiem produkowanym przez bakterię Clostridium botulinum. Proteina ta, podana do mięśnia blokuje na pewien czas przekazywanie sygnału chemicznego wywołującego skurcz mięśnia. Stosuje się ją w niewielkiej, specjalnie dobranej ilości tak, że działa ona tylko na mięśnie, w które została podana.

Czy BOTOX®jest bezpieczny?
BOTOX® jest bezpiecznie i skutecznie stosowany w wielu dziedzinach medycyny u dziesiątek tysięcy pacjentów na całym świecie w tym w USA i w Europie. Informacja o możliwych działaniach niepożądanych umieszczona jest w ulotce dołączonej do opakowania.

Czy BOTOX® jest dla mnie odpowiedni?
Jeżeli chcesz poprawić wygląd swojej twarzy i pozbyć się niechcianych zmarszczek między brwiami oraz jeżeli dbanie o wygląd ma dla Ciebie duże znaczenie, BOTOX® może być rozwiązaniem.

Wskazania

BOTOX – LECZENIE NADPOTLIWOŚCI
To bezbolesny, bezpieczny zabieg u osób, które nie mają problemów z krzepnięciem krwi.
Wstrzyknięcie botox-u sprawia ,że nie dochodzi do skurczu mięśnia wypychającego pot na zewnątrz. Jednorazowy zabieg wstrzyknięcia botox-u wiąże się z koniecznością nakłucia danej okolicy pach, stóp kilkadziesiąt razy. Efekt jest widoczny po czterech dniach od zabiegu i utrzymuje się do ośmiu miesięcy.

Cennik

Zapoznaj się z cennikiem

Galeria